Eğitim Dünyası

E1501 Benzylated Hidrokarbon Kimyasalı Nedir?

e1501 benzylated hidrokarbon kimyasalı

Sevgili takipçilerimiz, sizleri aydınlatmaya devam ediyoruz. E1501 isimli benzylated hidrokarbon maddesini görmüşssünüzdür bazı ürünlerin içindekiler bölümünde. Birçok bitki türüne ait güzel koku ve lezzetin bir kısmını oluşturan doğal bileşiklerden elde edilmektedir. Ticari olarak kimyasal sentezler ile üretilirler. Tatlandırıcı özelliği bulunmaktadır. Güzel koku sağlamaktadır. Birçok üründe ve ayrıca kozmetiklerde ve ilaçlarda kullanılırlar.

 

e1501 benzylated hidrokarbonu hakkında bilgi

Kullanılabilecek orantısı 5 mg/kg vücut ağırlığına kadar. Tüketilen gıdalar içerisinde kullanıldığında herhangi bir yan etkisi görülmemektedir. Fakat kozmetik ürünlerinde kullanıldığı takdirde cilt problemlerine sebep olmaktadır. Gıdalarda yan etki göstermemesi yüksek dozajda kullanılacağı anlamına gelmez.

Duslerkulup

Duslerkulup olarak 2010 Nisan ayından itibaren yayın hayatımıza başlamış bulunmaktayız.Güvenirliği, kaliteyi, tarafsızlığı, eşitçiliği vizyonumuz olarak belirledik ve bundan şaşmadık.Günümüzün ihtiyaçlarını belirleyip en uygun şekilde sunmaya başladık ve kısa sürede popülitemizi yükselttik ve yükseltmeye devam edeğiz. :)

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu
<?php bloginfo('name'); ?> <?php wp_title(); ?>