Düşük Sistem Gereksinimlerine Sahip Oyunlar

Eğlenceli oyunlar her zaman yüksek sistem gereksinimine sahip oyunlar arasından çıkacak diye bir kural bulunmuyor. Kimi zaman sistem gereksinimleri oldukça düşük olan oyunlarda tüm dünyayı kendisine hayran bırakabilmektedir. Bu oyunlara Minecraft, Angry Birds vb. gibi oyunları örnek göstermek mümkün. İşte bu tarz düşük sistem gereksinimine sahip oyunları sitemizde bulabiliyorsunuz. Üstelik bunun için site içerisinde teker teker arama yapmanıza da gerek yok. Sistem gereksinimleri az olan oyunlar   kategorisine giriş yaptığınız zaman karşınıza onlarca farklı oyun çıkacaktır. Daha sonrasında bu oyunların konularına bakabilir ve beğendiklerinizi not olarak daha sonradan oynamaya başlayabilirsiniz. Listede bulunan her oyunun hangi sistem gereksinimlerinde sorunsuz bir şekilde çalıştığı da yazdığı için oyunların sisteminize tam uyum sağlayıp sağlayamadığına da bakabiliyorsunuz.

Sitemizde sizlere sadece bunlar sunulmuyor. Her oyuncu severek takip ettiği bir oyunla ilgili her şeyi öğrenmek ister. Eğer sizde severek takip ettiğiniz oyunlarla ilgili daha detaylı bilgiler almak isterseniz sizler için hazırladığımız konulara göz atabilirsiniz. Bunun dışında her oyun için hazırlanan Güncel oyun haberleri sayesinde de oyunlarla ilgili güncel haberleri de okuma şansınız bulunuyor. Bu güncel haberler içerisinde oyunların güncelleştirmeleri, oyunlardaki hatalar, oyuncular arasında düzenlenen etkinlikler ve daha onlarca farklı haber yer almaktadır. Bu sayede sizde sevdiğiniz oyunlar ile ilgili daha fazla haberi okumuş oluyorsunuz.

Sitemiz sizi yeni çıkacak olan oyunlar hakkında da bilgilendiriyor. Özellikle 2016 yılında çıkacak ve tanıtımı yapılmış olan her oyun ile ilgili daha fazla detaya sitemizden ulaşabilirsiniz. Sitemiz içerisinde firmaların tanıtım yaptığı oyunlar hakkında hikâyeler, oyun içi ekran görüntüleri, oyun hakkındaki dedikodular, oyunda oyuncuları bekleyecek olan sürprizler ve daha onlarcası yer almaktadır. . 2016da yeni çıkacak oyunlar kategorisinden tüm bunlara göz atmanız mümkün.

    Makale Yazarı: Duslerkulup

Sizde yorum yazabilirsiniz...

Kameralı Sohbet