Cep Telefonu ve Teknoloji

Dünyanın En Küçük Kızılötesi Kamerasını Türkiye Yaptı

en küçük kızılötesi kamera

Yıllarca Türkiye neden hiçbir şey üretmiyor ve biz hiçbir zaman bişey üretemeyeceğiz diye yakındık durduk; ancak artık son yıllarda görüyoruz ki bu makus talihimizi yendik ve gerek savunma sanayinde gerekse diğer teknolojik ve bilimsel faaliyetlerde büyük atılımlar gerçekleştirdik. Bunun bir örneği de Türk mühendislerince geliştirilen yeni dünyanın en küçük kızılötesi kamerası oldu. Bu kameranın bir eşi ve benzeri yok. Ayrıca aynı işleve sahip diğer kameralara oranla da oldukça ekonomik. Detayları aşağıdaki videoda sizler için hazırladık. İyi seyirler.

Minik Kızılötesi Kamera:
[youtube http://www.youtube.com/watch?v=KBuvIzuqdp8]

duslerkulup2

Duslerkulup olarak 2010 Nisan ayından itibaren yayın hayatımıza başlamış bulunmaktayız.Güvenirliği, kaliteyi, tarafsızlığı, eşitçiliği vizyonumuz olarak belirledik ve bundan şaşmadık.Günümüzün ihtiyaçlarını belirleyip en uygun şekilde sunmaya başladık ve kısa sürede popülitemizi yükselttik ve yükseltmeye devam edeğiz. :)

İlgili Makaleler

4 Yorum

  1. Kızılötesi mi kaldı ki teknoloji kızılötesinden vazgeçeli yaklaşık 8 sene oldu.Ama bu da iyi bir başlangıç bilgilendirme için teşekkürler.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu
<?php bloginfo('name'); ?> <?php wp_title(); ?>