Program, Yazılım, Donanım

Dumpper Wi-Fi Şifre Kırma Programını Full Türkçe İndir

dumpper wifi şifre kırma programını indir

Wifiler gün geçtikçe artıyor. Her alanda wifi noktaları oluşturulmuş durumda. Herkes evine internet bağlatıyor ve dolasıyla bağlatamayanlarda şifre kırabilirmiyizin hesabı peşinde 🙂 İnternet kafelerden, kafeler varsa yakınınızda oralarınkini kırmayı denemeniz daha iyi olacaktır. Tabi bazı kafelerde şifreyi kendileri elle size göstermeden bilgisayarınıza veya cep telefonunuza giriyorlar. Bunun sebebi sizin şifreyi öğrenmeden wifi hizmetinden faydalanmanızı istiyorlar. -Başka kişilere paylaşmamanız için- Tabiki bu ticarettir bedava wifi için müşteri çekip işletmenin daimini sağlamaktır. Kafeler halka açık yerler oldukları için wifilerini rahatça paylaşabiliyorlar. Sınırsız ve kotasız sürümler kullanmaktadırlar. Dumpper Wi-Fi Şifre Kırma Programını da bu noktada fayda göstermektedir. Hem bilgisayarınızda kayıtlı olan wifi şifrelerini görebileceksiniz. Hemde başka wifileri kırabileceksiniz.

wifi şifre kırma nasıl yapılır

Cep Telefonlarıyla Wifi Şifresi Kırma

Android cep telefonlarında uyumlu olan bir uygulama olması sebebiyle wifi şifreleri kırabileceksiniz. Dumpper wifi şifre programının android uygulamasını türkçe ve full olarak indirebilirsiniz. Wifi şifre kırmak her ne kadar zor olasada programlar vasıtasıyla artık zor değil.

Duslerkulup

Duslerkulup olarak 2010 Nisan ayından itibaren yayın hayatımıza başlamış bulunmaktayız.Güvenirliği, kaliteyi, tarafsızlığı, eşitçiliği vizyonumuz olarak belirledik ve bundan şaşmadık.Günümüzün ihtiyaçlarını belirleyip en uygun şekilde sunmaya başladık ve kısa sürede popülitemizi yükselttik ve yükseltmeye devam edeğiz. :)

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu
<?php bloginfo('name'); ?> <?php wp_title(); ?>