Cep Telefonu ve Teknoloji

DroidMote Server Android Cihazlarını Kontrol Etme Programını İndir

android cihazları yönetme uygulaması yükle

Gün geçtikçe android cihazlar hayatımızda büyük yer almaya başladı. Her anımızda müthiş kolaylık sağlayan teknolojik ekipmanlar sayesinde birçok işimizi çabucak hallediyoruz. Bugün size sunacağımız yöntem ile tek tuşla bir çok şeyi kontrol edebileceksiniz. Elinizde bulunan android cep telefonunuza Droidmote server uygulamasını yüklüyorsunuz. Ardından kontrol etmek istediğiniz android cihazını seçiyorsunuz ve yönetiyorsunuz. Tvleri, uygulamaları, oyunları herşeyi yönetebiliyorsunuz.

droidmote server android cihaz yönetme uygulaması indir

Droidmote uygulaması sayesinde birçok android cihazı yönetebilirsiniz uzaktan. Root olma şartını unutmamalısınız. Android cihazlarınızla Fare, klavye, çoklu dokunmatik trackpad, dokunmatik ekran ve 16 düğmeleri ve gamepadlari kontrol edebiliyorsunuz. Kontrol etmek istediğiniz cihaz rootlu olmalıdır.

İndirme linki: https://userscloud.com/2jqfegcmpnvk

Duslerkulup

Duslerkulup olarak 2010 Nisan ayından itibaren yayın hayatımıza başlamış bulunmaktayız.Güvenirliği, kaliteyi, tarafsızlığı, eşitçiliği vizyonumuz olarak belirledik ve bundan şaşmadık.Günümüzün ihtiyaçlarını belirleyip en uygun şekilde sunmaya başladık ve kısa sürede popülitemizi yükselttik ve yükseltmeye devam edeğiz. :)

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu
<?php bloginfo('name'); ?> <?php wp_title(); ?>