Oyun Dünyası

Dream League Soccer 2017 Para Hileli Apk Cep Telefonuna Yükle

 

Merhabalar değerli okuyucularımız, Dream League Soccer 2017 oyununu cep telefonunuza indirmek için sizlere yardımcı olacağız. Uzun süren çalışmalar sonucunda en çok oynan oyunlar arasında yer almaktadır. Rüya takımınızı oluşturup hayal lig skor oyununuzda lisanslı gerçek oyuncular da bulunmaktadır. Oyun para hilelidir. 

En poppüler oyuncuları da transfer edebileceksiniz. Dream League Soccer 2017 Mod Apk, sınırsız altın içeriyor. Bu altınları oyun içinde istediğiniz gibi kullanabilirsiniz. Dream League Soccer Online modu ile dünyanın her yerinden insanlarla mücadele edeceksin.

Dream League Soccer 2017 oyununda apk olarak cep telefonunuza yükleyip indireceksiniz. Dream League soccer oyununu full olarak indirdiğiniz takdirde tüm oyuncularla ligler kurup oynamış olacaksınız. Cep telefonunuzda yeterli alan var ise eğer indirerek gerekli oyunlarınızı oynayabilirsiniz. Stadyumu dilediğiniz gibi büyütebilirsiniz.

Tamamı lisanslı futbolcular, dünyanın dört bir yanından gerçek rakipler, bitmek bilmeyen maçlar ve dahası sizleri bekliyor. Dream League Soccer 2017 v4.10 sürümünde hata düzenlemeleri yapılmıştır. Grafikleri 3D olup ses kalitesi iyi seviyededir. Kontroller joystick mantığıyla sağlanmaktadır. 

indirme

https://www.cepde.net/indir/7517/

Duslerkulup

Duslerkulup olarak 2010 Nisan ayından itibaren yayın hayatımıza başlamış bulunmaktayız.Güvenirliği, kaliteyi, tarafsızlığı, eşitçiliği vizyonumuz olarak belirledik ve bundan şaşmadık.Günümüzün ihtiyaçlarını belirleyip en uygun şekilde sunmaya başladık ve kısa sürede popülitemizi yükselttik ve yükseltmeye devam edeğiz. :)

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu
<?php bloginfo('name'); ?> <?php wp_title(); ?>