Oyun Dünyası

Dream League Soccer 2017 Android Futbol Oyununu Hileli İndir

dream league soccer 2017 oyununu indir

Sevgili düşler kulübü okuyucularımız bugün sizlere Dream League Soccer 2017 android futbol oyununu sunacağım. Dream League Soccer 2017 oyununun yapımcısı First Touch firmasıdır. Oyundaki amacınız kontrolünü sağladığınız futbolcular ile rakip takımınız ile rakip arasındaki mücadeleyi yönetmek olacaktır.

dream league soccer 2017 android futbol oyununu yükle

Dream League Soccer 2017 oyununu para hileli olarak sizlere sunacağız. Bu oyun sayeside dilediğiniz futbolcuları transfer edebilir, stadyumu istediğiniz ölçüde büyütebilirsiniz. Zorlu rakipler ve maçlar, lisanslı takım-futbolcular ile heyecan dolu bir maç programı sizleri bekliyor. Grafikleri 3D olup ses kalitesi iyi seviyededir. Kontroller joystick mantığıyla sağlanmaktadır.

https://play.google.com/store/apps/details?id=com.firsttouchgames.dls3&hl=tr

Duslerkulup

Duslerkulup olarak 2010 Nisan ayından itibaren yayın hayatımıza başlamış bulunmaktayız.Güvenirliği, kaliteyi, tarafsızlığı, eşitçiliği vizyonumuz olarak belirledik ve bundan şaşmadık.Günümüzün ihtiyaçlarını belirleyip en uygun şekilde sunmaya başladık ve kısa sürede popülitemizi yükselttik ve yükseltmeye devam edeğiz. :)

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu
<?php bloginfo('name'); ?> <?php wp_title(); ?>