Sağlık Köşesi

Doğal Burun estetiği

Burun estetiği artık ergenlik döneminden sonra birçok kişinin yaptırmak istediği bir estetik operasyon olarak karşımıza çıkıyor. Bu operasyon ergenlik sonrasın bırakılıyor çünkü o dönemlerde burun şekil değiştirmeye ve büyümeye devam ediyor. Büyüme hormonları sona erdikten sonra yani burun kendi öz yapısını bulduktan sonra artık memnun değilse burun estetiği için onay verebiliyor. Burun estetiğini daha çok kadınlar yaptırıyor gibi dursa da aslında erkeklerde oldukça fazla oranda talep gösteriyor ve hatta göstermekle kalmıyor ve yaptırıyorlar. Uzman ellerden çıktığında o kadar doğal duruyor ki sizler onu anlamakta bile zorlanıyor olacaksınız. Burun estetiği uzmanı olan Doktor Mete Demirel kişiye en yakışacak burun yapısını belirliyor ve uygulama üzere çalışmalarına başlıyor. İlk olarak bir simülasyon yapılıyor ve sonrasında onay ile birlikte artık operasyon için gün alınmış oluyor.

Rinoplasti*ameliyatı sonrasında hatsa bir gün hastanede kalabilir ve sonrasında evine taburcu olabilir. İlk günler çok hafif bir şişme ve morarma olabilir ama bunlar çok kısa sürede yok oluyor olacak. Özellikle yeni teknikler ile bu süreçler çok daha kolay bir aşama haline gelmiş oluyor. Rinoplasti sonrasında hasta normal hayatına ertesi gün dönebilir ve ortalama 6 aydan sonra artık tamamen oturmuş burnu ile karşılaşılabilir. Rinoplasti*ameliyatı için artık son sistem teknolojilerinde olduğunu söylemiştik. Gelin birde bu son gelişmelere bir göz atalım.

Mikromotor burun estetiği bahsettiğimiz yeni bir teknik. Burada çok ince uçlar ile çalışan bir sistem görüyoruz ve artık çekiç ile buruna şekil verme son bulmuş oluyor. Mikromotor burun estetiği ile hem daha güzel sonuçlar ortaya çıkıyor hem de iyileşme süreci daha da kısalmış oluyor. Mikromotor burun estetiği hakkında daha fazla bilgi edinmek için doktorunuz Mete Demirel ile görüşebilir ve operasyon hakkında çok daha fazla bilgi alabilirsiniz. Sizlerde oldukça doğal duran ve tam istediğiniz bir burun yapısına sahip olabilirsiniz. aşırı kemikli ya da aşırı iri burunlarınız için dahi en doğal çözümler sizleri bekliyor olacak.

Duslerkulup

Duslerkulup olarak 2010 Nisan ayından itibaren yayın hayatımıza başlamış bulunmaktayız.Güvenirliği, kaliteyi, tarafsızlığı, eşitçiliği vizyonumuz olarak belirledik ve bundan şaşmadık.Günümüzün ihtiyaçlarını belirleyip en uygun şekilde sunmaya başladık ve kısa sürede popülitemizi yükselttik ve yükseltmeye devam edeğiz. :)

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu
<?php bloginfo('name'); ?> <?php wp_title(); ?>