Program, Yazılım, Donanım

Dns Ayarı İle Yasaklı Sitelere Girme

Değerli duslerkulup.com okuyucularımız bugün birçok yasaklı siteye giriş için basit ve güvenilir bir yöntem anlatacağız.Bu yöntem ilk olarak bundan birkaç yıl öcne youtube video paylaşma ve izleme sitesinin türkiye tarafından kapatılmasıyla başladı.Ve kısa sürede çok ilgi gördü.Sözleri fazla uzatmadan anlatıma başlıyalım.

Öncelikle anlatımımız xp için geçerlidir.Fakat vista ve windows 7 işletim sistemlerindede pek fark yoktur.Masaüstümüzde “Ağ Bağlantılarımı” görüp sağ tıklayıp özellikler diyoruz.Eğer masaüstünüzde ağ bağlantılarım yok ise fark olarak şu yolu izleyin. Başlat > Denetim Masası > Ağ ve İnternet Bağlantıları buraya girip işlemimize devam ediyoruz.

Daha sonra aşağıdaki menü çıkıyor sizinkinizde kablosuz veya wireless kullananlar için farklı olabilir normal şekliyle kabul edip yerel ağ bağlantısını görüp sağ tıklayıp özellikler diyoruz.

Resimde gördüğümüz gibi İnternet İletişim Kuralları (TCP /IP) görüp çift tıklıyoruz.

Daha sonra 1. bölüm değil resimdeki gibi ikinci bölümde “Aşağıdaki Dns sunucu adreslerini kullan” tıklayıp;

Yeğlenen Dns Sunucusu: 208.67.222.222

Diğer Dns Sunucusu: 208.67.220.220

yazıp tamam deyip uygula diyoruz ve istediğiniz herhangi bir yasaklı siteye girebilirsiniz.

Yukarıdaki resimlerdeki dns ayarlama ayarlarının nasıl yapıldğını resimli olarak bilgisayarına indirebilirsiniz.

İndirme Linki: http://s3.dosya.tc/server3/LpfQj3/dnsayar_www.duslerkulup.com.rar.html

Rar Şifresi: www.duslerkulup.com

NOT:Anlatım ve resimler tamamen www.duslerkulup.com aittir.Kopyalandığı takdirde kaynak belirtilmezse gerekli işlemler yapılacaktır.

Duslerkulup

Duslerkulup olarak 2010 Nisan ayından itibaren yayın hayatımıza başlamış bulunmaktayız.Güvenirliği, kaliteyi, tarafsızlığı, eşitçiliği vizyonumuz olarak belirledik ve bundan şaşmadık.Günümüzün ihtiyaçlarını belirleyip en uygun şekilde sunmaya başladık ve kısa sürede popülitemizi yükselttik ve yükseltmeye devam edeğiz. :)

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu
<?php bloginfo('name'); ?> <?php wp_title(); ?>