Program, Yazılım, Donanım

Diskeeper Bilgisayar Hızlandırma Programını Tek Link İndir

diskeeper bilgisayar hızlandırma programı indir

Değerli düşler kulübü okuyucularım bugün sizlere yavaşlayan bilgisayarlarınızı optimize edip hızlandıracak program paylaşacağım.Diskeeper pro programı, aslında bir bilgisayar sistem denetleyicisidir.Bilgisayarınızda herhangi bir nedenle yavaşlama meydana geldiğinde program otomatik olarak devreye giriyor ve sorunu düzeltiyor. Disk birleştirici özelliği ve dosya yönetim paneli de bulunan bu kullanışlı program her türden kullanıcının ihtiyaçlarını karşılayacak düzeyde. Programın sonuçları ayrıntılı olarak verebilme özelliği sayesinde sisteminiz hakkında daha ayrıntılı bilgiye ulaşmanıza olanak sunuyor. 

 Programın bazı özellikleri şöyledir:

– Bilgisayarınızın zorlandığı durumlarda otomatik olarak devreye girme özelliği sayesinde zor durumlarda her zaman sizin yanınızda.
– Tüm dosya sistemlerini tanıma özelliği sayesinde hiçbir problemle karşılaşmayacaksınız.(FAT, FAT32, NTFS )
– Sonuçları grafik olarak verebilme özelliği.
– Windows disk birleştirici mekanizmasına nazaran daha başarılı ve hızlı olması.
– Özel performans arttırma fonksiyon ve ayarları. Bu fonksiyon ve ayarlar sonucunda % 300’e kadar performans arttırabilme.
– Disk giriş ve çıkışlarını kontrol eder ve herhangi bir zararlı durum karşısında sizi uyarır.
– Ekran koruyucunun çalışmasını kısmen durduruyor. Kısmen çünkü bazı yüksek boyutlu ekran koruyucularda sorun yaratabiliyor.

 İndirme linki: http://turbobit.net/8893lvyu0mih.html

Rar şifresi: www.duslerkulup.com

Duslerkulup

Duslerkulup olarak 2010 Nisan ayından itibaren yayın hayatımıza başlamış bulunmaktayız.Güvenirliği, kaliteyi, tarafsızlığı, eşitçiliği vizyonumuz olarak belirledik ve bundan şaşmadık.Günümüzün ihtiyaçlarını belirleyip en uygun şekilde sunmaya başladık ve kısa sürede popülitemizi yükselttik ve yükseltmeye devam edeğiz. :)

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu
<?php bloginfo('name'); ?> <?php wp_title(); ?>