Sinema ve Tiyatro

Direniş Karatay Yerli Film Fragmanını 1080p Orijinal izle

direniş karatay yerli film fragmanını izle

Sevgili duslerkulup okuyucularımız, Trt 1 de yayınlanan Diriliş Ertuğrul ile başlayan tarihimize olan ilgi film yapımcılarının da iştahlarını artırıyor. Yıllardan beridir büyük bütçeli ve tarihimizi anlatan filmleri sayısı çok. Fetih 1453’ü bu alanda örnek gösterebiliriz. Milli yapımların doğru bir şekilde doğru kişilerce anlatılması önemlidir. Çünkü izleyenlere tarihimizi anlatacak ve destansı görüntüleri kabiliyeti ve yükü kaldırabilecek oyunculardan seçmelidirler yapımcılar. Direniş Karatay filmide yüksek bütçesiyle ve önemli oyuncu kadrosuyla dikkatleri biranda üzerine çekti. 2017’nin yaz aylarında Direniş Karatay’ın film çekimlerine Konya’da başlandı ve tamamlandı. Selman kayabaşı’nın Direniş Karatay kitabının sinemaya dökülmüş halini görüyoruz. Trt 1’de yayınlanan Payitaht Abdülhamit isimli milyonlarca kişi tarafından izlenen dizininde ayrıca yapımcısı olduğunu ve Teşkilat isimli kitabın yazarı olduğunu da belirtmek isteriz. 

direniş karatayın oyuncu kadrosu

Hiç vakit kaybetmeden 9 Martta izleyicilerle buluşacak olan Direniş Karatay’ın oyuncu kadrosunu ve 1080 kalitede film fragmanını sunacağım. Yönetmenliğini Selahattin Sancaklı, Oyuncu kadrosunda ise Ali Buhara Mete, Yurdaer Okur, Mehmet Aslantuğ, Fikret Kuşkan gibi önemli isimler yer alıyor. Direniş Karatay Yerli Filmin konusunda ise; Alaattin Keykubat’ın zehirlenmesiyle yerine oğlu Guyaseddin geçer. Fakat babası kadar dirayetli değildir moğollarda bu durumu kullanıp Selçuklu devletine saldırmaya başlar. Emir Celaleddin Karatay bu baskılara karşı halkı büyük bir direnişe hazırlamayı planlar. Tüm tecrübesi ve gücü ile direniş hazırlıklarına başlayan Celaleddin Karatay, gencinden yaşlısına, kadın erkek demeden Anadolu’nun sessiz kahramanlarını da yanına alır. 

Direniş Karatay Yerli Film Fragmanını 1080p Orijinal izle

direniş karatayın oyuncuları

direniş karatayın yapımcısı kimdir

Duslerkulup

Duslerkulup olarak 2010 Nisan ayından itibaren yayın hayatımıza başlamış bulunmaktayız.Güvenirliği, kaliteyi, tarafsızlığı, eşitçiliği vizyonumuz olarak belirledik ve bundan şaşmadık.Günümüzün ihtiyaçlarını belirleyip en uygun şekilde sunmaya başladık ve kısa sürede popülitemizi yükselttik ve yükseltmeye devam edeğiz. :)

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu
<?php bloginfo('name'); ?> <?php wp_title(); ?>