Eğlence, Moda, Yaşam

Dinlediğiniz Şarkıyı İnstagramda Hikaye,Durum Anında Paylaşma

Değerli duslerkulup.com okuyucularımız, eski zamanlarda bilinirki messenger vardı. Winamp programı ile eşleştirilir, müzik dinlendiği zaman durum kısmında dinlediğiniz şarkı görünürdü. Teknoloji geliştikçe bilgisayarlarda yaptığımız şeyler artık cep telefonlarında rahatçana gerçekleşebiliyor. Bir zamanlar mp4 almak için uğraşırken şimdilerde cep telefonlarda hem görüşme hem de müzikler dinleyebiliyoruz. Dinlediğimiz şarkılarıda başkalarının görmesini belki de mesaj olarak iletmeyi istiyoruz. Dinlediğiniz şarkılarınızın instagramda durum olarak paylaşmak istiyorsanız çok kolay. Dinlediğiniz, dilediğiniz şarkıyı, müziği instagramda durum olarak paylaşabileceksiniz. Paylaşacağınız şarkıları arkadaşlarınız nasıl görecek sorularına yavaş yavaş geçelim isterseniz.

instagramda hikaye durum paylaşma

Dinlediğiniz Şarkıyı İnstagramda Hikaye,Durum Anında Paylaşma

Bildiğiniz üzere Hikayeler,Durum kısmı bulunmaktadır. Hikayeler kısmında yer alan kısma anlık olarak dinlediğiniz şarkıyı paylaşarak birilerine mesaj gönderebilirsiniz 🙂 Bununla yetinmeyip dilerseniz arkadaşlarınıza direkt mesaj olarak yollayabilirsiniz. Spotify üzerinden dinlediğiniz şarkıları instagramınızda paylaşabilmiş olacaksınız. Spotify’e giriş yapıyorsunuz ardından müziğinizi dinliyorsunuz. Alt kısımda paylaş butonu var ona basarak instagram hesabınıza aktarabilmiş olacaksınız. Şimdi başkaları sizin ne dinlediğinizi ve nasıl paylaştığınızı merak ede dursun. Herzaman bir adım ileri de olun 🙂

Duslerkulup

Duslerkulup olarak 2010 Nisan ayından itibaren yayın hayatımıza başlamış bulunmaktayız.Güvenirliği, kaliteyi, tarafsızlığı, eşitçiliği vizyonumuz olarak belirledik ve bundan şaşmadık.Günümüzün ihtiyaçlarını belirleyip en uygun şekilde sunmaya başladık ve kısa sürede popülitemizi yükselttik ve yükseltmeye devam edeğiz. :)

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu
<?php bloginfo('name'); ?> <?php wp_title(); ?>