Eğlence, Moda, Yaşam

Digitürk Müşteri Hizmetlerine Hızlıca Direk Bağlanma Yöntemi

beinsport müşteri hizmetlerine bağlanma

Sevgili duslerkulup.com misafirlerimiz öncelikle sitemize hoşgeldiniz. Digitürk üyeleri en çok sorun yaşadığı problem müşteri hizmetlerine bağlantıdır. Tüm operatör ve platformların müşteri hizmetlerinde IVR adı verilen sesli yanıt sistemleri mevcuttur. Öncelikle beinsport digitürk üyeleri yayın problemleri, paket, fatura itirazları için yapmak gereken itirazları mhz aracılığıyla gerçekleştiriyor. Yapılan sesli yanıt güncelleştirmeleriyle yoğun periyotlarda hızlı ve doğru birime ulaştırılması amaçlanmaktadır. Digitürk Beinsports sesli yanıt şeması şöyledir:

1.) Paket satın almak

2.) Fatura ve ödeme yapma

3.) Bein connect, internet Digitürk play

4.) Teknik problem ve teknik sorular

5.) üyelik iptali veya paket iptali

digitürk üyelik iptali yapma

Özellikle en çok kullanılan sesli yanıt tuşlaması Teknik problem ve teknik sorular, üyelik iptali veya paket iptali sekmesidir. Digitürk üyelik iptali için hangi numarayı aramalıyım diyen kişiler öncelikle 0212 4737373 numarasını aramalıdır. İptal birimine 5’i tuşlayarak bağlanabilir. Bu kısımda taahüt ceza bedeli var ise eğer bilgi alabilirsiniz. İptal için fax talebinde bulunulacaktır. İptal işlemlerini herhangi bir yetkili bayiye giderek veya fax çekme noktasından yapabilirsiniz. Her ayın 3’ünde faturalar kesildiği için son ödeme tarihi ayın genelde 16’sıdır. İptalinizi yayınlarınızı izleyebilmeniz için bir sonraki ayın 3’üne kadar belirtmeniz gerekir. Fax numarası 02124739999 olarak dilekçenizi gönderebilirsiniz. Müşteri hizmetlerine en hızlı bağlanma yöntemini açıklayalım derken iptalle ilgili bilgileride aktardık 🙂

Duslerkulup

Duslerkulup olarak 2010 Nisan ayından itibaren yayın hayatımıza başlamış bulunmaktayız.Güvenirliği, kaliteyi, tarafsızlığı, eşitçiliği vizyonumuz olarak belirledik ve bundan şaşmadık.Günümüzün ihtiyaçlarını belirleyip en uygun şekilde sunmaya başladık ve kısa sürede popülitemizi yükselttik ve yükseltmeye devam edeğiz. :)

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu
<?php bloginfo('name'); ?> <?php wp_title(); ?>