Program, Yazılım, Donanım

Digital Media Doctor 2014 Programını Full Tek Link İndir

digital media doctor 2014 programını full indir

Merhabalar sevgili duslerkulup.com okuyucularım, bugün sizlere LC Technology Digital Media Doctor programını paylaşacağım.Media doctor programı amatör fotoğrafçılar için çok gelişmiş bir araçtır. Dijital fotoğraflarınız,videolarınız için çeşitli testler yapabileceğiniz başarılı bir programdır. Program çeşitli testler içerir bunlar sıralı okuma, rastgele okuma, sıralı yazma, rastgele yazma, kelebek yazma ve kelebek okuma gibi.

Digital Media Doctor 2014 Programını Full Tek Link İndir

Testlerin yanı sıra yedekleme, silme, format atma ve geri yükleme işlemleri yapabilirsiniz. Hafıza kartı, usb bellek, mp3 player, ses kayıt cihazları, dijital fotoğraf makinaları vb. medyalarınız için testler yapabilir, silme, format atma ve geri yükleme işlemlerini gerçekleştirebilirsiniz.

İndirme linki: http://turbobit.net/dm5nj1x75zvx.html

Rar şifresi: ww.duslerkulup.com

Duslerkulup

Duslerkulup olarak 2010 Nisan ayından itibaren yayın hayatımıza başlamış bulunmaktayız.Güvenirliği, kaliteyi, tarafsızlığı, eşitçiliği vizyonumuz olarak belirledik ve bundan şaşmadık.Günümüzün ihtiyaçlarını belirleyip en uygun şekilde sunmaya başladık ve kısa sürede popülitemizi yükselttik ve yükseltmeye devam edeğiz. :)

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu
<?php bloginfo('name'); ?> <?php wp_title(); ?>