Desert Eagle Tabanca Hakkında Bilgi

Deserrt Eagle Tabanca Tanıtım Videosu:

Desert Eagle (Türkçe: Çöl kartalı), İsrail yapımı yarı-otomatik bir tabancadır. 357lik, 41lik, 44lük, 440 Cor-bon ve 50 AE kalibrelik mermi kullanan modelleri bulunur. 357 kalibrelik versiyonu 9,41lik ve 44 lüğü 8, 440 Cor-bon ve 50 AE (Action Express) kullanan modelide 7 mermi alır. Kullandığı mermilerden dolayı çok güçlü bir tabancadır ancak 50 AE kullanan versiyonun geri tepmesinin yüksek olması, silahın oldukça ağır ve büyük olması nedeniyle kullanışlı değildir. Bu silahın çeşitli ağırlıkları vardır. 1-2 kg arasındaki çeşitleri silahın gerçekten kuvvetli olduğu gösteriyor. Ancak geri tepmesinin yüksek oluşu sadece 50 AE kullanan uyarlamasında geçerlidir, özellikle birçok silah kullanıcısı 357lik versiyonun geri tepmesinin standart 9mm tabancalardan daha az olduğunu söylemektedirler

5 3507 desert eagle%2C .44 magnum%2C two tone compensated Desert Eagle Tabanca Hakkında Bilgi
Patlayan fişek gazı tazyiği ile çalışan yarı otomatik bir tabancadır. Atış isabeti oldukça yüksektir. Etkili mesafesi 152 mmlik namlularda yaklaşık olarak 200 metredir. Çokgenli yiv hadve boyu sayesinde namlunun aşınması azalmakta ve de namlu içi ile mermi  arasındaki uyumluluk zenginleştirilmekte ve bu da atış isabetini aldıkça yüksek kılmaktadır. Tetik köprüsü iki el şeklinde kullanmalı olarak tasarlanmıştır. kabzasıda son derce rahattır ve hızlı şekilde tabancayı kullanmaya müsaittir.

2076 Desert Eagle Tabanca Hakkında Bilgi

Tabancanın şarjoründe mermi bittiği zaman diğer yarı otomatik tabancalarda olduğu gibi sürgüsü açık kalmaktadır. Sadece standart üretim mermileri ile çalışabilir. Tabanca hem sağ hem de sol el ile kullanılacak kadar rahat bir silahtır. Eğer tabanca emniyete alınırsa, diğer horozlu tabancaların aksine ateşleme iğnesi çalışmaz. Bu yüzden oluşabilecek kazalara karşı örneğin tabancanın düşmesi halinde tabanca ateş almaz. Oldukça yüksek kalite çelikten imal edilmiştir.

%name Desert Eagle Tabanca Hakkında Bilgi

   

Düşüncelerinizi bekliyoruz :)

<?php bloginfo('name'); ?> <?php wp_title(); ?>