Oyun Dünyası

Descenders The Replay Mode Bisiklet Sürme Oyunu İndir

descenders the replay mode

Merhabalar değerli duslerkulup.com okuyucularımız Descenders The Replay Mode oyunu Rage Squid tarafından geliştirilmiş ve No More Robots tarafından Steam’de yayınlanan bisiklet sürme simülasyon oyunudur. Simülasyon oyunlarının genel mantığı bilirsinizki gerçekçi bir sürüş ve oynayış modelidir.

bilgisayardan bisiklet sürme oyunu indir

Tasarımsal olarak gerçekçi bir bisiklet sürme oyununda yapabileceğini bir çok şey elinizin altında olacaktır. Tek oyunculu modda gerçek zamanlı olarak dünyanın dört bir yanındaki oyunculara karşı yarışacağımız yapımda benzersiz bisiklet modelleri kullanma fırsatı elde edeceğiz. Dilerseniz istediğiniz sürücüyü ve farklı bisiklet modellerini seçerek yarışlarınızda liderliği elde etmek için mücadeleler vereceksiniz. Oyun içerisinde her ne kadar 13 farklı dil seçeneği bulunuyor olsa da yapımcılar Türkçe dil desteğini yapmamışlardır. Bilgisayar oyuncularına Steam’de sunulan Descenders oyuncular tarafından ‘çok olumlu’ yorumlar almaktadır.

bilgisayar bisiklet oyunu tek link indir

Oyuncular seçtikleri bisikletleri kişiselleştirerek yarışlara kendi tarzlarını yansıtabiliyor ve daha eğlenceli bir yapı da oyunun tadını çıkarabiliyorlar. Birbirinden farklı pistlere sahip olan oyunda karşımıza çıkan engelleri aşarak bitiş çizgisini ilk geçen bisiklet yarışçısı olmaya çalışacağız. Usta bir bisikletçi olarak oyun içerisinde yeteneklerimizi sergileyecek, farklı stil sürüşleri ile becerilerimizi geliştireceğiz. Gerçekçi fizik sistemi ile oyuncular dünyanın dört bir yanında gerçek zamanlı olarak yarışacaklar.

Duslerkulup

Duslerkulup olarak 2010 Nisan ayından itibaren yayın hayatımıza başlamış bulunmaktayız.Güvenirliği, kaliteyi, tarafsızlığı, eşitçiliği vizyonumuz olarak belirledik ve bundan şaşmadık.Günümüzün ihtiyaçlarını belirleyip en uygun şekilde sunmaya başladık ve kısa sürede popülitemizi yükselttik ve yükseltmeye devam edeğiz. :)

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu
<?php bloginfo('name'); ?> <?php wp_title(); ?>