Depresyon Hastalığı İçin Okunacak Dua

her gun okunacak dualar kaza bela dualari ve dilek dualari h167012 Depresyon Hastalığı İçin Okunacak Dua

Merhabalar değerli takipçilerimiz bugün sizlere Abdülkadir Geylani Hazretleri’nin sıkıntılı zamanlarında okuduğu besmele-salavat duasını sizlere paylaşacağız. besmele-i salavat duası ruhsal sıkıntılar, deprasyon, stres için iyi geldiği bilinmektedir. Ruhsal manevi sıkıntılar için aşağıdaki duayı okuyarak İnşAllah fayda göreceksinizdir.

Arapça Okunuşu:

Ve bi kudreti Bismillahirrahmanirrahim. İrfa’ kadri veşrah sadri ve yessir emri, verzukni min haysü la ehtesibu, bi fazlike ve keremike ve ihsanike ya men hüve, kaf ha ya ayn sad; ha mim ayn sin kaf ve es’elüke bicemalil izzeti ve celalil heybti ve izzetil kudreti, ve ceberutil azameti entec’aleni min ibadike’ssalihin, ellezine la hayfun aleyhim velahum yahzenun.

Türkçe Anlamı:

Rahman ve rahim olan Allah’ın adıyla. Şanımı yücelt, göğsümü genişlet, işlerimi kolaylaştır. Fazlü keremin ve ihsanınla beni hesapsız rızıklandır Allah’ım. Kaf ha ya ayn sad ve ha mim sin kaf hürmetine duamızı kabul eyle ey rabbim. İzzetin, celalin, kudretin, cemalin ve ceberut’un hürmetine beni kıyamette korkmayan ve mahzun olmayan iyi kullarından eyle

   

Düşüncelerinizi bekliyoruz :)

<?php bloginfo('name'); ?> <?php wp_title(); ?>