Eğitim Dünyası

Denizbank ve Yapıkredi Müşteri Hizmetlerine Ulaşma Yöntemi

yapıkredi müşteri hizmetlerine bağlanma

 

Sevgili düşler kulüp okuyucumuz, Denizbank veya yapıkredi bankalarını kullanıyormusunuz. Bankaların müşteri hizmetlerine ulaşmak ne kadar zor çok iyi biliyoruz. Aslında müşteri hizmetlerine bağlandıktan sonra yanlış bir birimde dahi olsanız doğru birime aktarım konusunda destek alabiliyorsunuz. Burada önemli olan nokta doğru birime ulaşana kadar canlı kanlı biriyle görüşüp dert anlatabilmek. Sesli yanıt sistemleri (IVR) okadar robotlaştırıldı ki müşteri hizmetleriyle bile görüşme yapılmadan çağrıyı sonlandırmak zorunda bile kalabiliyorsunuz. Bizde sizlere denizbank ve yapıkredi müşteri hizmetlerine en kısa yoldan nasıl ulaşırımın yöntemlerini sunacağız.

Yapı Kredi müşteri hizmetlerine kısa yolla bağlanmak için;

Yapı Kredi müşteri hizmetlerine kısa yolla bağlanmak için 0850 222 04 44 çağrı merkezi numarasını tuşladıktan sonra 4 ve 2 tuşlarına sırayla basmanız gerekiyor. Bu sayede beklemeden müşteri temsilcisine bağlanma işleminiz gerçekleşiyor.
denizbank müşteri hizmetleri

Denizbank müşteri temsilcisine kısa yolla bağlanmak için;

0850 222 08 00 çağrı merkezi numarasını tuşladıktan sonra 0 tuşuna basmanız gerekiyor. Bu sayede beklemeden müşteri temsilcisine bağlanma işleminiz gerçekleşiyor.

Not: Tavsiyemiz menüde sesli yanıt sisteminin belirttiği seçenekleri dikkatle dinleyerek bağlanmanız olacaktır.

Duslerkulup

Duslerkulup olarak 2010 Nisan ayından itibaren yayın hayatımıza başlamış bulunmaktayız.Güvenirliği, kaliteyi, tarafsızlığı, eşitçiliği vizyonumuz olarak belirledik ve bundan şaşmadık.Günümüzün ihtiyaçlarını belirleyip en uygun şekilde sunmaya başladık ve kısa sürede popülitemizi yükselttik ve yükseltmeye devam edeğiz. :)

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu
<?php bloginfo('name'); ?> <?php wp_title(); ?>