Program, Yazılım, Donanım

Defraggler 2.08 Tek Link Türkçe Full İndir

defraggler türkçe full indir

Değerli duslerkulup takipçilerimiz bugün sizlere bilgisayarınızdaki hatalarınızı bulup onarabileceğiniz bir program sunuyorum.Defraggler programı windows işletim sistemlerindeki disk birleştirici extrasına alternatif olarak daha kapsamlı bir çalışma yapan bir yazılım.

defraggler 2.08.373 indir

Programda yerel disk c/d/f.. gibi sizin kullanmış olduğunuz sürücülerinizin bilgisayarda sorun teşkil eden hataları tek tek bulup optimize ederek bilgisayarınızdan en iyi perfonmansı elde etmenizi sağlamakta.

disk birleştirme programı indir
disk onarma programı full indir

Program Türkçe ve orjinal olduğundan crack gerektirmez ve kullanımı gayet basittir.Herkesin rahatlıkla kullanabileceği bir programdır.Kesinlikle bu tür programlar kullanmanızı tavsiye etmekteyim.Bunları kullanarak bilgisayarınızı daha uzun ömürlü ve formatsız kullanma olanağına sahip olabilirsiniz.

bilgisayar hataları onarma

İndirme linki: http://www.dosya.tc/server23/zRJ3fJ/Defraggler2.08.373TRDuslerkulup.rar.html

Rar şifresi: www.duslerkulup.com

Duslerkulup

Duslerkulup olarak 2010 Nisan ayından itibaren yayın hayatımıza başlamış bulunmaktayız.Güvenirliği, kaliteyi, tarafsızlığı, eşitçiliği vizyonumuz olarak belirledik ve bundan şaşmadık.Günümüzün ihtiyaçlarını belirleyip en uygun şekilde sunmaya başladık ve kısa sürede popülitemizi yükselttik ve yükseltmeye devam edeğiz. :)

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu
<?php bloginfo('name'); ?> <?php wp_title(); ?>