Program, Yazılım, Donanım

Deep Freeze Enterprise 7 Programını Full İndir

deep freeze enterprise 7

Sevgili duslerkulup.com okuyucularımız bugün sizlere deep freeze enterprise 7 programını paylaşacağım.Deep freeze özellikle internet kafedelerde yaygın olarak kullanılan bir yazılım.Programın temel amacı belirtilen yeri dondurarak yapılan işlemlerin bilgisayarın kendini resetledikten sonra hiçbişey yokmuş gibi davranmasıdır.Yani somutlayacak olursak bilgisayarınıza birileri oturdu facebookta takıldı program yükledi hatta bilgisayarınıza virüs yüklendi bunların hiçbirisi bilgisayarı resetledikten veya kapatıp açtıktan sonra kalıcı olarak kalmayacağı anlamına gelmektir.Güçlü teknoloji; üstün koruma. Deepfreeze, yeni sürümüyle karşımızda. Bu sürüm normal ev kullanıcıları için tasarlanmıştır.

Özellikler:
– Tüm programların kaydını tutup, açılışta silebilir.
– Birden çok sabit sürücüyü destekler.
– SCSI, ATA, SATA ve IDE sabit disk desteği mevcuttur.
– Güvenli bir şifre koruması mevcuttur.
– Tüm bu işlemleri gercekleştirirken sadece 2 Mb alan kullanır.

Önemli Not: Önemli çalışmalar yapıp dosyalarınızı kaydedeceğiniz zaman veya yeni bir oyun ve program kuracağınız zaman Deep Freeze programını kapatmayı unutmayın.

Deep Freeze Ayarları ve Sistemden Kaldırılması:
Programın kullanımı değil ancak özellikle ayarlar menüsüne erişimi ve sistemden kaldırılması konusunda bazı zorluklar var. Gelin programı nasıl ayarlayabileceğimiz ve sistemden kaldırabileceğimize bir bakalım.

1. Ayarlar Menüsüne Erişim:
Programı ilk açtığımız zaman saat simgesinde bir simge ile karşılaşacaksınız. Ancak diğer programların aksine bu simgeye tıkladığınızda bir menü görüntülenmeyecek. Paniklemeyin, bu özellik programın doğasında var. Program menüsüne erişebilmek için SHIFT tuşuna basılı tutarak saat simgesine çift tıklamak ya da aynı anda CTRL + ALT + SHIFT + F6 tuşlarına basmanız yeterlidir. Bu işlemi gerçekleştirdikten sonra karşınıza bir menü çıkacaktır. Bu kısımda ayarlara erişebilmek için şifremizi yazmamız gerekiyor. Bu şifreyi eğer bir tane atamadıysanız boş bırakarak Enter tuşuna basıp geçebilirsiniz, ancak eğer şifre atadıysanız bu şifreyi yazmanız gerekiyor. Daha sonraki pencerede karşımıza gelecek ayarlara isterseniz programı aktif/pasif etmek kısmından bakalım.

2. Programı Aktif/Pasif Etmek:
Yukarıdaki işlemi gercekleştirip menüyü açtıktan sonra burada karşımıza 3 secenek gelecektir. Bu seçenekler ve seçildiğinde yaptıkları işlere bakacak olursak;
•Boot Frozen: Bu seçeneği seçerseniz program bir sonraki Windows açılışında otomatik olarak aktif olacaktır.
•Boot Thawed (1 Restarts): Bu seçeneği seçerseniz yandaki kutu da aktif olacaktır. Buradan programın ne kadar kez pasif olacağını ayarlayabilirsiniz.
•Boot Thawed: Bu seçeneği seçerseniz program bir sonraki açılışta kapatılacaktır. Böylece alt tarafta anlatacağımız programın kaldırılması işlemini gerçekleştirebileceksiniz.

deep freeze son sürüm indir

3. Programı Sistemden Kaldırmak:
Yukarıdaki ayarlardan Boot Thawed seçeneğini seçip bilgisayarımızı yeniden başlattıktan sonra, sitemiz aracılığıyla indirdiğiniz programın kurulum dosyasını çalıştırın. Eğer yukarıdaki işlemleri gerçekleştirdiyseniz Uninstall seçeneği aktif duruma geçecektir. Uninstall yapıp bilgisayarınızı baştan başlatın. Program sistemden kaldırılmış olacaktır.

İndirme linki: http://turbobit.net/7490qi6vnkxe.html

Rar şifresi: www.duslerkulup.com

Duslerkulup

Duslerkulup olarak 2010 Nisan ayından itibaren yayın hayatımıza başlamış bulunmaktayız.Güvenirliği, kaliteyi, tarafsızlığı, eşitçiliği vizyonumuz olarak belirledik ve bundan şaşmadık.Günümüzün ihtiyaçlarını belirleyip en uygun şekilde sunmaya başladık ve kısa sürede popülitemizi yükselttik ve yükseltmeye devam edeğiz. :)

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu
<?php bloginfo('name'); ?> <?php wp_title(); ?>