Eğitim Dünyası

Daylight Türkçe Anlatımlı İngilizce Eğitim Setini Tek Link İndir

daylight

Değerli düşler kulüp takipçilerim şuanda dünyada en çok konuşulan lisan İngilizcedir.Birçok alanda öğrenilmesi zorunlu tutulan ve öğrenilmek için binlerce lira verilmekte.Bu kadar önemli olan bir dili profesiyonelce öğrenebilme imkanını daylight türkçe anlatımlı görsel eğitim seti ile sağlayacağız.Tek link olarak indirebileceğiniz bu eğitim seti tam olarak 80 dvd şeklindedir.Dosya boyutu yaklaşık olarak 18 gb civarında bu kadar büyük bir dosyayı tek link olarak indirmek zor geliyor gibi gelsede önceden resimli olarak anlatmış olduğumuz turbobit indirme sitesinden premium hızda indirebilirsiniz.Bu setin en önemli özelliği sınıf ortamında ve öğretmen anlatımıyla olmasıdır. Kurslarda yabancı dil eğitimi kur esasına göre düzenlenir.Adım adım İngilizceyi öğretir. Öğrencilerin en büyük sorunu olan kelime telaffuz problemlerini de bir İngiliz eğitmen tarafından doğru ve akıcı şekilde öğrenerek aşmış olur.Vocabulary denen video dosyalarını izleyerek kelime hazinenizi geliştireceksiniz, Vocabulary videolari görsel, sesli olduğu için kelimelerin anlamları, okunuşları ve yazılışları hakkında da bilgi sahibi olacaksınız.

Görsel eğitimdeki konu başlıkları:

– Elementary- Başlangıç
– Pre-intermediate-Başlangıç Üstü
– Intermediate -Orta
– Upper-intermediate- Orta Üstü
– Advanced- İleri
– Translation Methods- Çeviri Teknikleri
– Vocabulary – Kelime Hazinesini Geliştirmek için işitsel konular

http://link.tl/LiTP

Turbobitten premium hızda dosya indirmek için resimli olarak nasıl indirileceğini anlattığımız makalemize göz atabilirsiniz: 

https://www.duslerkulup.com/turbobit-linklerini-premium-hizinda-indirme.html

Duslerkulup

Duslerkulup olarak 2010 Nisan ayından itibaren yayın hayatımıza başlamış bulunmaktayız.Güvenirliği, kaliteyi, tarafsızlığı, eşitçiliği vizyonumuz olarak belirledik ve bundan şaşmadık.Günümüzün ihtiyaçlarını belirleyip en uygun şekilde sunmaya başladık ve kısa sürede popülitemizi yükselttik ve yükseltmeye devam edeğiz. :)

İlgili Makaleler

3 Yorum

  1. Teşşekkür ederim premiyumum var benim suan indiriyorum cok Teşşekkür ederim ben bunu epeydir arıyordum bunun aynısı arkadasım indirdi ama insanlar işte 🙂 kıskancından bana link vermedi ama ben sizin sayenizde indiriyorum Allah Razı olsun sizden bundan sonra sürekli paylasımlarınızı kontrol edecem caşke önceden bulmus olsaydım sayfanızı Tekrardan cok saolun

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu
<?php bloginfo('name'); ?> <?php wp_title(); ?>