Oyun Dünyası

Dark Souls 2 Scholar of the First Sin Oyununu Full İndir

Değerli duslerkulup.com okuyucularımız, Dark Souls 2 Scholar of the First Sin oyununda nefes kesici heyecanlara kapılacaksınız. Dünya ve harika bir atmosferde geçen rol yapma oyunudur. Dark Souls 2 oyununda heyecan seviyeniz çok yükselecektir. Oyun içerisinde oldukça fizibilitel senaryolar bulunmaktadır. Yeni grafikleriyle birlikte 1080p çözünürlükle 60 FPS de oyunu oynayabileceksiniz. Oyunun ne kadar akıcı olduğunu hemen anlayacaksınız.

Türkçe dil desteği içermez. Dark souls 2 oyununu bilgisayarınıza full olarak tek link indirebileceksiniz. Ateş kılıç zırhınızla savaş meydanında mücadeleler gösterip çeşitli yollarla liderliğini göstermeniz gerekecektir. Ayrıca oyunlar içerisindeki düşmanların zekasıyla mücadele edeceksiniz. Yaratıklar, zombiler düşmanlarınızın en büyükleri heryerden çıkıyorlar. Sizi zorlayacaklar. Öldürmekse oldukça güç ve zor olacaktır.

indirme

https://drive.google.com/file/d/14Hfx-uvd7jv6HyliJahgcK-uEnljc2tC/view

Duslerkulup

Duslerkulup olarak 2010 Nisan ayından itibaren yayın hayatımıza başlamış bulunmaktayız.Güvenirliği, kaliteyi, tarafsızlığı, eşitçiliği vizyonumuz olarak belirledik ve bundan şaşmadık.Günümüzün ihtiyaçlarını belirleyip en uygun şekilde sunmaya başladık ve kısa sürede popülitemizi yükselttik ve yükseltmeye devam edeğiz. :)

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu
<?php bloginfo('name'); ?> <?php wp_title(); ?>