Program, Yazılım, Donanım

CyberLink PowerDirector Ultimate Video Editörü Full İndir

Merhabalar değerli okuyucularımız CyberLink PowerDirector Ultimate video editörü ile birçok videoları kullanımı kolay bir şekilde ve gelişmiş özelliklere sahip olarak kullanabileceksiniz.  Yüksek kaliteli video çözümlemeleri ve edisyonlarında kullanabileceksiniz. Oldukça zarif tasarımıyla öğrenmesi kolay oldukça işlevsel özellikleri de beraberinde getirmektedir. Kullanmayı hiç bilmeseniz bile kısa bir süre içerisinde kuvvetlice videoları kesip biçip hazırlayabileceksiniz.

4K videolar oluşturup kaydedebileceksiniz. Ekspress video özelliği ile kısa süre içerisinde işlerinizi halledebilirsiniz. 360 derece videoları işlemenizi ve oluşturmanıza olanak sağlayan verimli özellikleri de barındırır. Videolarınızın temel niteliğinde ve özünde güçlü bir şekilde kırpma ve montajlama vardır. Videolarınızı çok iyi seviyede montajlayıp kolayca filmler veya videolar hazırlayabilirsiniz. Videolarınıza fon müzikler ekleyebilir. Geçişler, dublajlar ve herşey yapabilirsiniz. İşinize oldukça yarayacak programda neyi arzu ederseniz onu gerçekleştirebileceksiniz. İyi çalışmalar dileriz.

indirme

https://cloud.mail.ru/public/5aUz/2UoBmrD25

Duslerkulup

Duslerkulup olarak 2010 Nisan ayından itibaren yayın hayatımıza başlamış bulunmaktayız.Güvenirliği, kaliteyi, tarafsızlığı, eşitçiliği vizyonumuz olarak belirledik ve bundan şaşmadık.Günümüzün ihtiyaçlarını belirleyip en uygun şekilde sunmaya başladık ve kısa sürede popülitemizi yükselttik ve yükseltmeye devam edeğiz. :)

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu
<?php bloginfo('name'); ?> <?php wp_title(); ?>