Oyun Dünyası

CS Counter Strike 1.6 Online Ücretsiz Silah Oyunu İndir

cs 1.6 oyununu indir

1999 yılında piyasaya çıkan Counter Strike 1.6 oyunu, online olarak oynanabilme şansı sizlere sunmaktadır. 1.6 cs oyununda counter terörist ve terörist isimli iki takım bulunmaktadır. İki grubunda görevi düşman unsurlarını yoketmektir. Oyun içerisinde rehin alma ve bomba imha görevlerini yapmanız gerekmektedir.

counter strike 1.6 full indir
Oldukça fazla haritalar mevcutta olması itibariyle birçok ücretsiz silah oyununu indireceksiniz. Cs 1.6 oyununda ücretsiz silah oyununu bilgisayarınıza indirerek hoşça vakitler geçirebilirsiniz. Cs. 1.6 serverlerine bağlanarak online olarak oynayabileceksiniz. Ücretsiz olarak bilgisayardan ücretsiz oynayabilirsiniz. Multiplayer olarak oynayabileceksiniz, online sunuculara katıldığınız takdirde herkesle oynayabileceksiniz.

cs 1.6 oyununu online oyna

duslerkulup indirme linki (2)

Duslerkulup

Duslerkulup olarak 2010 Nisan ayından itibaren yayın hayatımıza başlamış bulunmaktayız.Güvenirliği, kaliteyi, tarafsızlığı, eşitçiliği vizyonumuz olarak belirledik ve bundan şaşmadık.Günümüzün ihtiyaçlarını belirleyip en uygun şekilde sunmaya başladık ve kısa sürede popülitemizi yükselttik ve yükseltmeye devam edeğiz. :)

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu
<?php bloginfo('name'); ?> <?php wp_title(); ?>