Cep Telefonu ve Teknoloji

Crazy Taxi 3 Android Oyununu Bedava Yükle

crazy taxi classic indir

Değerli düşler kulüp takipçilerimiz, Crazy Taxi 3 oyununu sizlere sunacağız. Çılgın taxi oyunu vasıtasıyla araçlarınızın şoförü olup yolcularınızı en hızlı sürede yetiştirmelisiniz. Crazy Taxi 3 oyununda trafiğe açık alanlarda yarışacaksınız.

crazy taxi 3 oyununu full yükle

En kısa sürede varmak istedikleri yerlere yolcuları ulaştırmaya çalışmalısınız. Günlük olarak toplayabildiğiniz kadar para toplamaya çalışacaksınız. Toplamış olduğunuz paralar hayatınızdaki araçları geliştireceksiniz. Bütün araçların kilidini açacak dolu dolu vakitler geçirirsiniz. Aksiyon dolu yarışlarınızda yeteneklerinizi sergileyebileceksiniz.

Crazy Taxi 3 Classic son sürüm oyununu android işletim sistemli olarak kullanabileceksiniz. Dolasıyla hem bilgisayarda hemde cep telefonunuzda oynayabileceksiniz oyunlarınızı. Haritalardaki değişiklikleri yüksek çözünürlükte cep telefonunuzda oynayabilirsiniz.

crazy taxi 3 android oyununu indir

Sega yapımlı olan oyunda eğlencenin doruk noktasına varacaksınız. Şimdiden sizlere iyi oyunlar dileriz. Oyundaki karakterinizi seçip en doğru seçimi yapıp heyecan dolu vakitler geçireceksiniz.

indirme

https://play.google.com/store/apps/details?id=com.sega.CrazyTaxiplayhaven&hl=tr

Duslerkulup

Duslerkulup olarak 2010 Nisan ayından itibaren yayın hayatımıza başlamış bulunmaktayız.Güvenirliği, kaliteyi, tarafsızlığı, eşitçiliği vizyonumuz olarak belirledik ve bundan şaşmadık.Günümüzün ihtiyaçlarını belirleyip en uygun şekilde sunmaya başladık ve kısa sürede popülitemizi yükselttik ve yükseltmeye devam edeğiz. :)

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu
<?php bloginfo('name'); ?> <?php wp_title(); ?>