Program, Yazılım, Donanım

Cpu-Z Bilgisayar Donanım Modeli Öğrenme Programını Full İndir

Sevgili düşler kulüp takipçilerim, bugün Cpu-Z programını tanıtacağım.CPU-Z programı  bilgisayarınızdaki donanımların isimlerini modellerini  işlemci, anakart ve bellek bilgilerini ayrıntılı bir şekilde size anlık olarak sunan ücretsiz bir programdır. 

cpu-z bilgisayar model öğrenme

İşlemcinizin hızını, dahili ve harici çalışma saat hızlarını, türünü, modelini, cache bilgisini, üreticisini, çekirdek voltajını, çarpanlarını, tüm ön bellek düzeylerini size göstermektedir.

bilgisayar modelini nasıl öğrenirim

Bunların yanında anakartınızın modelini ve üreticisini, BIOS özelliklerini, yongaseti  bilgilerini, ram bilginizi hangi slotta hangi ramin ve bu ramlerin gblık boyutlarını ekran kartı modelinizi ve daha fazlasını detaylıca öğrenebilirsiniz.

bilgisayarın özelliklerini öğrenme

Görmüş olduğunuz resimler ise benim kullandığım bilgisayarın teknik özellikleri 🙂

bilgisayarın teknik özellikleri nasıl öğrenilir

İndirme linki: http://turbobit.net/1eucfn7pj5me.html

Rar şifresi: www.duslerkulup.com

Duslerkulup

Duslerkulup olarak 2010 Nisan ayından itibaren yayın hayatımıza başlamış bulunmaktayız.Güvenirliği, kaliteyi, tarafsızlığı, eşitçiliği vizyonumuz olarak belirledik ve bundan şaşmadık.Günümüzün ihtiyaçlarını belirleyip en uygun şekilde sunmaya başladık ve kısa sürede popülitemizi yükselttik ve yükseltmeye devam edeğiz. :)

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu
<?php bloginfo('name'); ?> <?php wp_title(); ?>