Oyun Dünyası

Counter Strike Global Offensive 2015 Oyununu Full İndir

Merhabalar değerli düşler kulübü takipçilerimiz bugün sizlere Counter-Strike oyununun son sürümünü sunacağız. Counter Strike Global Offensive oyunuda diğer sürümler gibi online olarak oynanabilmektedir. Oyunu oynamak için setup dosyasını indirmelisiniz. Otomatik olarak oyunun multiplayer yani online oynama özelliği vardır ve herhangi bir ücret talep edilmemektedir.

Birçok neslin oyunu olan counter strike oyununun halen aktif oyuncu kitlesi bulunmaktadır. Oyundaki temel amaç ya rehineleri teröristlerin elinden kurtarmaktır, yada teröristlerin bomba patlatmasını engellemektir. Aynı şekilde terörist olarak görev yaparkenki amacınız polislerin sizleri öldürmesini engellemektedir. Oyun gelişmiş versiyone sahiptir ve değişik silahlar ve özellikler gelmiştir. 

Sistem Gereksinimleri:

İşletim Sistemi: Windows 7 8/ Vista / XP
İşlemci: 3.0 GHz P4, Dual Core 2.0 (veya daha iyisi) ya da AMD64X2 (veya daha iyisi)
Bellek: 1GB XP / 2GB Vista
Sabit Disk Alanı: En az 7.6 GB boş alan
Ekran Kartı: Ekran kartı en az 128 MB bellekli ve Pixel Shader 2.0b ile DirectX 9 uyumlu olmalıdır.
Ses: DirectX 9.0c uyumlu

İndirme linki: http://turbobit.net/s5rl3ntrivxs.html

Duslerkulup

Duslerkulup olarak 2010 Nisan ayından itibaren yayın hayatımıza başlamış bulunmaktayız.Güvenirliği, kaliteyi, tarafsızlığı, eşitçiliği vizyonumuz olarak belirledik ve bundan şaşmadık.Günümüzün ihtiyaçlarını belirleyip en uygun şekilde sunmaya başladık ve kısa sürede popülitemizi yükselttik ve yükseltmeye devam edeğiz. :)

İlgili Makaleler

2 Yorum

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu
<?php bloginfo('name'); ?> <?php wp_title(); ?>