Oyun Dünyası

Counter Strike: Condition Zero Oyununu Türkçe Full İndir

counter strike condition zero oyununu oyna

Sevgili duslerkulup.com okuyucularımız bugün sizlere efsane olan Counter Strike serisinin en kaliteli sürümlerinden birisini sunacağım. Counter Strike oyunu bilindiği birçok kişi tarafından sevilerek oynan online oyundur. Fakat çevrimdışı yani internetsiz olarakta oynanabilmektedir.

counter strike son sürüm full türkçe tek link indir

Counter Strike: Condition Zero sürümü ise tamamen offline oyuncular için tasarlanmıştır. Oyun görev geçmeli olup görevleri gerçekleştirdikçe bir sonraki harita aktif olmaktadır. Yani counter strike oyun tarzlarına bağlı olarak farklı bir konsept geliştirilmiş. Görevler gayet basit.

indirme

http://turbobit.net/hoao4un0cavx.html

counter strike oyununu türkçe hileli indir

Belirli bir süreden önce kazanmak, 5 kişi öldürmek, 4 rehine kurtarmak gibidir. Görevleri yaptığınızda kilitli olan bir sonraki harita açılıyor ve benzer görevler yaparak bu şekilde ilerliyorsunuz. Ek olarak yeni silahlar, ekipmanlar eklenmiş. Her şey içindeki helikopterimizin düşmesi ile başlıyor. Bir diğer fark ise terörist, anti terörist seçimi yapılamıyor, otomatikmen polis olarak görev alıyoruz.

counter strike oyununu botlu online oynamadan indir

Duslerkulup

Duslerkulup olarak 2010 Nisan ayından itibaren yayın hayatımıza başlamış bulunmaktayız.Güvenirliği, kaliteyi, tarafsızlığı, eşitçiliği vizyonumuz olarak belirledik ve bundan şaşmadık.Günümüzün ihtiyaçlarını belirleyip en uygun şekilde sunmaya başladık ve kısa sürede popülitemizi yükselttik ve yükseltmeye devam edeğiz. :)

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu
<?php bloginfo('name'); ?> <?php wp_title(); ?>