Cooking Simülatör Yemek Yapma Oyununu Bilgisayarını İndir

%name Cooking Simülatör Yemek Yapma Oyununu Bilgisayarını İndir

Değerli takipçilerimiz bugün sizlere şeflerin en büyüğü olmanız yolunda her türlü alet ve tezgahla dolu, gösterişli ve gerçek bir mutfağın başına geç. 60’tan fazla tarifin kilidini açıp onlarda ustalaş ya da sevdiğin şeyleri pişirmek için gerçek hayattaki düzinelerce ürünü kullan. Her şeyin gerçekçi fizik kurallarına uyduğunu da aklından çıkarmayın. Mutfağında bir şefin ihtiyacı olan her şey var. Izgaralar, ocaklar, gaz ocakları, fırınlar, bin bir çeşit tencereler, tavalar, tabaklar, bıçaklar, spatulalar ve karıştırıcılar.

maxresdefault Cooking Simülatör Yemek Yapma Oyununu Bilgisayarını İndir

Gerçekçi bir aşçılık deneyimi! Ürünlerin görünümünü ve tadını, pişirme ısısına göre belirlemek senin elinde. Gerçek hayatta bir patatesi nasıl dilimliyorsan, bifteği nasıl çeviriyorsan ya da bir çorbayı nasıl kaynatıyorsan burada da aynı fizik kuralları geçerli Pişirme tekniklerini öğrenip yemekleri servis etmeye başladıkça, zamanla daha iyi bir şef olmaya başladığını fark edeceksin. Kariyer modu, sıfırdan zirveye doğru uzanan bir aşçılık yoludur. Görevin, kendine ve restoranına şöhret kazandırmaktır. İşin temelinden başla ve giderek daha karışık yemeklerin kilidini aç. Ayrıca bu süre zarfında daha fazla müşteriye hizmet edip şöhret ve deneyim kazan. Tariflerinde ve işinde ustalaştıkça sayısız özellik ve beceriye ulaşacaksın. Yine de kuralına göre oynamak istemezsen, Serbest modda oynamak hoşuna gidecektir. Tüm tariflere, ürünlere ulaşıp hiçbir baskı altında olmadan istediğin şeyi hazırlayabilirsin. Hiçbir şeyi pişirmesen bile olur! Oyun dinamikleri sana sınırsız imkânlar sunacaktır. Bıçakları dart gibi fırlat, kesme tahtalarını domino gibi diz, bütün mutfağı ateşe ver, fırını havaya uçur ve yangın söndürücüyü kullanarak günü kurtar.

duslerkulup indirme linki 1 Cooking Simülatör Yemek Yapma Oyununu Bilgisayarını İndir

https://drive.google.com/file/d/1Hbvtm5MvRa9KfcHSiqNY0wpc6jP8RqJ6/view?usp=sharing

Özet
Yayınlanma Tarihi
Reviewed Item
Cooking Simülatör Yemek Yapma Oyununu Bilgisayarını İndir
Yazar Oyu
51star Cooking Simülatör Yemek Yapma Oyununu Bilgisayarını İndir1star Cooking Simülatör Yemek Yapma Oyununu Bilgisayarını İndir1star Cooking Simülatör Yemek Yapma Oyununu Bilgisayarını İndir1star Cooking Simülatör Yemek Yapma Oyununu Bilgisayarını İndir1star Cooking Simülatör Yemek Yapma Oyununu Bilgisayarını İndir
   

Düşüncelerinizi bekliyoruz :)

<?php bloginfo('name'); ?> <?php wp_title(); ?>