Eğitim Dünyası

Çocuklar İçin Nasrettin Hoca Okuma Yazma Eğitim Seti İndir

çocuklar için nasrettin hoca eğitim seti

Çocuklarınız için nasıl faydalı olabilirim diye düşünüyorsanız artık çağa uymanın vakti geldi. İnteraktif ortamda çocuklara nasrettin hoca okuma yazma eğitim seti sayesinde okula başlamadan önce bile yavaş yavaş harflere cümlelere ayak uydurmaya başlayacaklar. Nasrettin Hoca hem hikayeleri ile hemde fiziksel anlamda görüntüsü ile çocukların ilgisini çekmektedir. Bu sebeple eğitim hayatına farklı bir biçimde yaklaşacaklardır.

çocuklar için okuma yazma eğitim seti

Eğitimi, okulu bir korku olarak değilde eğlence olarak göreceklerdir. Animasyonlu olarak hazırlanmış ve milli eğitim bakanlığı tarafından ödül alan bu eğitim setini ücretsiz olarak bilgisayarınıza indirerek çocuklarınıza yararlı olabilirsiniz. Böyle bir katkıda bulunarak çocuklarınızın gelişiminde biraz fayda sağlarsak duslerkulup.com olarak mutlu oluruz. Unutmamalıyız ki ileriye dönük bir ülkenin gelişmesi için çocukların iyi bir eğitim alarak gelişmesidir.

İndirme linki: http://turbobit.net/fsua8hs0renm.html

Rar şifresi: www.duslerkulup.com

Duslerkulup

Duslerkulup olarak 2010 Nisan ayından itibaren yayın hayatımıza başlamış bulunmaktayız.Güvenirliği, kaliteyi, tarafsızlığı, eşitçiliği vizyonumuz olarak belirledik ve bundan şaşmadık.Günümüzün ihtiyaçlarını belirleyip en uygun şekilde sunmaya başladık ve kısa sürede popülitemizi yükselttik ve yükseltmeye devam edeğiz. :)

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu
<?php bloginfo('name'); ?> <?php wp_title(); ?>