Oyun Dünyası

Cityconomy Service For Your City Oyununu Full İndir

Cityconomy Service For Your City oyununu tek link indir

Duslerkulup.com okuyucularımız tekrar sizlerle birlikteyiz. Stratejist düşünenler için, geleceğe dönük planlar yapmayı sevenler için, yöneticilik ve idareciliği benimseyenler için harika bir oyun paylaşacağız. Bugünkü makalemizde sizlere Cityconomy Service For Your City isimle oyunda olacaksınız. Hizmet şirketinin dünya ekonomisi üzerindeki bir çalışanısınız.

cityconomy service for your oyununu indir

Canlı ve sürekli akan bir şehir var ve sizde bu şehirde çöp toplamasından, boru açmaya, araç çekme hizmetlerinden çim biçmeye şehirde çok çeşitli görevler mevcut. Birçok alanda hizmet sektörünün gerekliliğinini yapacaksınız. Adeta bir belediye gibi çalışacaksınız.

Cityconomy Service For Your City bilgisayarına türkçe yükle

Eski şehir, sanayi bölgesi ve konutlar mahallesi gibi çeşitli bölgeleri olan büyük ve açık dünya şehrini keşfet. Şehrin birçok kesiminde yeni görevler karşınıza çıkacak. Halkı memnun etmeyi becerebilirseniz eğer yepyeni özelliklere, işlere ve makinelere erişim kazanırsın. Şehir ekonomisi sahasında araç çekmek, boru temizlemek, yolları geliştirmek, çalıları budamak gibi gerçekçi işleri tamamlaya, hepsini çok oyunculu modda arkadaşlarınızlada yapabilirsiniz.

İndirme linki: http://uptobox.com/lcska1e0g4kh/csfyc-ahmetturan.org.rar

Duslerkulup

Duslerkulup olarak 2010 Nisan ayından itibaren yayın hayatımıza başlamış bulunmaktayız.Güvenirliği, kaliteyi, tarafsızlığı, eşitçiliği vizyonumuz olarak belirledik ve bundan şaşmadık.Günümüzün ihtiyaçlarını belirleyip en uygun şekilde sunmaya başladık ve kısa sürede popülitemizi yükselttik ve yükseltmeye devam edeğiz. :)

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu
<?php bloginfo('name'); ?> <?php wp_title(); ?>