Cityconomy Service For Your City Oyununu Full İndir

25u0cj8 Cityconomy Service For Your City Oyununu Full İndir

Duslerkulup.com okuyucularımız tekrar sizlerle birlikteyiz. Stratejist düşünenler için, geleceğe dönük planlar yapmayı sevenler için, yöneticilik ve idareciliği benimseyenler için harika bir oyun paylaşacağız. Bugünkü makalemizde sizlere Cityconomy Service For Your City isimle oyunda olacaksınız. Hizmet şirketinin dünya ekonomisi üzerindeki bir çalışanısınız.

14t962s Cityconomy Service For Your City Oyununu Full İndir

Canlı ve sürekli akan bir şehir var ve sizde bu şehirde çöp toplamasından, boru açmaya, araç çekme hizmetlerinden çim biçmeye şehirde çok çeşitli görevler mevcut. Birçok alanda hizmet sektörünün gerekliliğinini yapacaksınız. Adeta bir belediye gibi çalışacaksınız.

2lxcgmp Cityconomy Service For Your City Oyununu Full İndir

Eski şehir, sanayi bölgesi ve konutlar mahallesi gibi çeşitli bölgeleri olan büyük ve açık dünya şehrini keşfet. Şehrin birçok kesiminde yeni görevler karşınıza çıkacak. Halkı memnun etmeyi becerebilirseniz eğer yepyeni özelliklere, işlere ve makinelere erişim kazanırsın. Şehir ekonomisi sahasında araç çekmek, boru temizlemek, yolları geliştirmek, çalıları budamak gibi gerçekçi işleri tamamlaya, hepsini çok oyunculu modda arkadaşlarınızlada yapabilirsiniz.

İndirme linki: http://uptobox.com/lcska1e0g4kh/csfyc-ahmetturan.org.rar

   

Düşüncelerinizi bekliyoruz :)

<?php bloginfo('name'); ?> <?php wp_title(); ?>