Oyun Dünyası

City Island 2 Building Simülatör Cep Telefonuna Bedava İndir

city island simülasyon oyununu indir

Saygıdeğer takipçilerimiz, bugün sizlere City Island 2 Building Story isimli android oyununu sunacağız. Bu simülasyon oyununda bir beledediye başkanı mülki amir gibi sıfırdan bir yerleşim yeri kuracaksınız. Fakat bu yerleşim yeri nasıl olacak? Bir kasabamı yoksa devasa bir metropolmü olacak?

city ısland 2 oyununu full indir

Bu tamamen sizin yeteneğinize bağlı bir durum. Oyun içerisinde öncelikle bir tatil kasabasıyla başlayacaksınız ve ekonomik durumunuzu düzelterek üst düzey seviyelere gelmeye çalışmalısınız. Hayallerinizdeki büyük şehri inşa etme yolunda mantıklı ve sistematik adımlar atmalısınız.

city island 2 inşaat oyununu full indir

Hem altyapı hem üst yapı çalışmalarını gözardı etmemelisiniz. Sizlere kazanç sağlayacak dev projelere kaynak ayırmalısınız. Herşeyin yanında memnuniyette üst seviyede olmalıdır. Yani ne kadar kaliteli iş çıkarırsanız üst sıralara yükselmeniz okadar kolay olacaktır.

duslerkulup indirme linki (1)

http://www12.zippyshare.com/v/u5IjWTVE/file.html

Duslerkulup

Duslerkulup olarak 2010 Nisan ayından itibaren yayın hayatımıza başlamış bulunmaktayız.Güvenirliği, kaliteyi, tarafsızlığı, eşitçiliği vizyonumuz olarak belirledik ve bundan şaşmadık.Günümüzün ihtiyaçlarını belirleyip en uygun şekilde sunmaya başladık ve kısa sürede popülitemizi yükselttik ve yükseltmeye devam edeğiz. :)

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu
<?php bloginfo('name'); ?> <?php wp_title(); ?>