Oyun Dünyası

Chicken Scream Android Oyununu Cep Telefonuna Yükle

chicken scream android oyununu indir

Değerli chicken scream sever duslerkulup takipçilerimiz, android oyunlarını sevenlerin en çok takip ettiği ve yüklediklerinden birisidir. Mario efsanesini cep telefonlarında yaşayacaksınız adeta. Chicken scream android oyunu içerisinde bir tavuğunuz olacak. Chickenlerinizle beraber mücadele gereken iyi bir oyun çıkartmaya çalışmalısınız. Chicken scream android oyunu içinde yüksek çözünürlüklü grafiklere sahip olmuş olacaksınız.

chicken scream android oyununu full yükle

Üst düzey kalitedeki müzikler ilede çok kapsamlı olarak geniş içeriğe sahip olacağınız. Yeri geldiğinde öyle bir sesle öteceksiniz ki tavuğunuz yerinden hoplayacak. Oyunun vermiş olduğu para hilesi sayesinde chicken scream oyununda para hilesi yapıp, sınırsız olarak satın almak istediklerinizi alabileceksiniz. oyun kontrolünüz oldukça kolay ve rahat olacaktır. Chicken scream android oyununun kullanışı da oldukça basittir. Çok sayıda kullanıcı tarafından da indirilmiştir.

duslerkulup indirme linki (2)

https://play.google.com/store/apps/details?id=com.perfecttapgames.chickenscream&hl=tr

Duslerkulup

Duslerkulup olarak 2010 Nisan ayından itibaren yayın hayatımıza başlamış bulunmaktayız.Güvenirliği, kaliteyi, tarafsızlığı, eşitçiliği vizyonumuz olarak belirledik ve bundan şaşmadık.Günümüzün ihtiyaçlarını belirleyip en uygun şekilde sunmaya başladık ve kısa sürede popülitemizi yükselttik ve yükseltmeye devam edeğiz. :)

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu
<?php bloginfo('name'); ?> <?php wp_title(); ?>