Cep Telefonu ve Teknoloji

Cep Telefonlarının Aşırı Isınmasına Kesin Çözüm

cep telefonlarındaki aşırı ısınma sorununa çözüm nasıl bulunur

Değerli düşler kulübü okuyucularımız bugün sizlerle önemli bir konuya değineceğiz. Telefonlar yaz aylarının gelmesiyle birlikte aşırı derecede ısınmaya uğrarlar. Bu ısınma telefonlarınız için birçok soruna sebep olabilir. Bu problemler telefonunuzun ekran kartını yakmasından, bataryanıza kadar birçok elektronik aksamına kadar etki edebiliyor. Size söyliyeceğimiz özel taktikler ile bu sorunla baş edebilirsiniz. Öncelikle ısınma sorununun köküne inilmelidir. Soruna öncelikle bataryasal olarak yaklaşmalısınız.

cep telefon aşırı ısınma sorunu

Bataryanızda şişme var ise eğer bataryanız ölmüş ve ömrü tükenmiş anlamına gelmektedir. Diğer bir sebep ise cep telefonunuzun yazılımsal olarak zorlanmasıdır. Hafıza kartınızın veya telefon hafızasının dolu olması sebebiyle telefon dosyalara ulaşmada zorluk çekiyor ve yoğun çaba sarf ediyor buda ısınmaya sebep oluyor. Bir diğer sorun ise mümkün olduğunca telefonu güç tasarrufunda kullanmamak olacaktır. Telefonunuzu güç modundan çıkararak kullanmak sizin için daha faydalı olacaktır.

Duslerkulup

Duslerkulup olarak 2010 Nisan ayından itibaren yayın hayatımıza başlamış bulunmaktayız.Güvenirliği, kaliteyi, tarafsızlığı, eşitçiliği vizyonumuz olarak belirledik ve bundan şaşmadık.Günümüzün ihtiyaçlarını belirleyip en uygun şekilde sunmaya başladık ve kısa sürede popülitemizi yükselttik ve yükseltmeye devam edeğiz. :)

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu
<?php bloginfo('name'); ?> <?php wp_title(); ?>