Program, Yazılım, Donanım

Camtasia Studio 2016 Ekran Vidyosu Çekme Programı İndir

camtasia studio 2016 ekran vidyo kaydedici

Merhabalar sevgili okuyucularımız, bugün sizlere masaüstü bilgisayarının ekran görüntüsünü almak isteyenler için ideal bir program sunacağım. Camtasia studio programı sizler için hazırlanmış en iyi yazılımlardan birtanesidir. Camtasia Studio 8 2016 son sürüm programı oldukça kalitelidir. Şu şekilde kendisini kanıtlıyor bilgisayarınız üzerinde yapacağınız birçok işlemi kayıt altına almanızı sağlıyor.

camtasia ekran kaydetme programı indir

Bu açıdan yapacağınız görsel eğitim anlatmaları olsun, birçok program hakkında, sorun hakkında görüntü kayıtları alabilirsiniz. Camtasia Studio programını kullanarak bilgisayarınızda oyun oynarken yüksek çözünürlükte kayıtlar yapabilirsiniz. Sorunlarınız için ekran kaydı alıp bu sayede daha çabuk çözüm bulabilirsiniz.

İndirme linki: https://cloud.mail.ru/public/7crX/2vXpuMaMn

Duslerkulup

Duslerkulup olarak 2010 Nisan ayından itibaren yayın hayatımıza başlamış bulunmaktayız.Güvenirliği, kaliteyi, tarafsızlığı, eşitçiliği vizyonumuz olarak belirledik ve bundan şaşmadık.Günümüzün ihtiyaçlarını belirleyip en uygun şekilde sunmaya başladık ve kısa sürede popülitemizi yükselttik ve yükseltmeye devam edeğiz. :)

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu
<?php bloginfo('name'); ?> <?php wp_title(); ?>