Cep Telefonu ve Teknoloji

Calls Blacklist İstenmeyen Çağrı ve Smsleri Engelleme Uygulaması

istenmeyen çağrıları, smsleri engelleme programı

Duslerkulup.com ziyaretçilerimiz, makalemizi okuyorsanız biliyoruz ki istenmeyen mesajlardan istenmeyen çağrılardan nefret etmiş bir durumdasınız. Adeta çıldırma noktasındasınız. Sevmediğiniz insanlar, gereksiz spam, dolandırıcılık mesajları, reklam mesajları, büyük firmaların üye çekme mesajları gibi aklınıza gelebilecek bir çok rahatsız edici şey. Sizlere sunacağımız android uygulaması sayesinde istenmeyen çağrıları, istenmeyen aramaları, istenmeyen smsleri engelleyebileceksiniz.

calls blacklist uygulamasını indir

Hemde çok kolay birşekilde kara listenize alarak şarj tüketimi yapmadan istemediğiniz çağrıları filtreleyebiliyorsunuz. Sizi rahatsız etmek isteyenler sizlere bulaşamıyor bu sayede. Eğer bir çağrıyı engellemek veya sms spam filtresi arıyorsanız, bu tam da ihtiyacınız olan android uygulamasıdır. Calls Blacklist isimli android uygulaması sayesinde android cihazlarında gereksiz aramalardan kurtulacaksınız.
 
İndirme linki: https://cloud.mail.ru/public/7hgg/yLtgAgFTE

Duslerkulup

Duslerkulup olarak 2010 Nisan ayından itibaren yayın hayatımıza başlamış bulunmaktayız.Güvenirliği, kaliteyi, tarafsızlığı, eşitçiliği vizyonumuz olarak belirledik ve bundan şaşmadık.Günümüzün ihtiyaçlarını belirleyip en uygun şekilde sunmaya başladık ve kısa sürede popülitemizi yükselttik ve yükseltmeye devam edeğiz. :)

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu
<?php bloginfo('name'); ?> <?php wp_title(); ?>