Cep Telefonu ve Teknoloji

Call Recorder Android Görüşme Kaydetme Uygulaması

call recorder android görüşme kaydedici

Sevgili düşler kulübü okuyucularımız, bugün sizlere android işletim sistemli cihazlarınızda kullanabileceğiniz çok yararlı bir uygulamayı sunacağım. Call Recorder uygulaması sizlerin cep telefonunuzda yapacağınız konuşmaları kaydetmeyi imkan veriyor. Call Recorder uygulaması sayesinde başkalarıyla yaptığınız telefon görüşmelerinizi kayıt altına alabilirsiniz. Peki bu program ne işe yarar derseniz. Örneğin bir dolandırıcılık vakasıyla karşı karşıyasınız ses kaydı yaparak kendinizi garanti altına alabilirsiniz.

call recorder sesli görüşme kaydetme uygulaması indir

Veyahut alacak verecek meseleniz vardır verilen taahütü ses kaydı ile kaydedebilirsiniz ve yeri geldiğinde kullanabilirsiniz. Mahkemede delil olarak kullanma imkanınıda sağlamaktadır. Aklınıza gelebilecek birçok alanda kullanabilirsiniz. Oldukça yararlı bir android ses kaydetme uygulamasıdır. Programın tam olarak verimli kullanmak için root programı gereklidir. Sesli görüşmelerinizi hiç bukadar kolayca kayıt almamıştınız.
 
Rar şifresi: www.duslerkulup.com

Duslerkulup

Duslerkulup olarak 2010 Nisan ayından itibaren yayın hayatımıza başlamış bulunmaktayız.Güvenirliği, kaliteyi, tarafsızlığı, eşitçiliği vizyonumuz olarak belirledik ve bundan şaşmadık.Günümüzün ihtiyaçlarını belirleyip en uygun şekilde sunmaya başladık ve kısa sürede popülitemizi yükselttik ve yükseltmeye devam edeğiz. :)

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu
<?php bloginfo('name'); ?> <?php wp_title(); ?>