Oyun Dünyası

Call of Duty Heroes Android Savaş Oyununu Ücretsiz Yükle

call of duty heroes android oyununu full indir
Sevgili duslerkulup.com okuyucularımız bugün sizlere Call of Duty Heroes isimli android savaş oyununu sizlere sunacağız. Call of Duty Heroes android oyununu biraz tanıtmak isteriz öncelikle sizlere. Android aksiyon oyunlarını sevenler için farklı bir tarzı olan oyunun savaş tarzı inanılmaz yüksek seviyededir.

call of duty heroes savaş oyununu indir

3 boyutlu grafiksel özellikleri sebebiyle oldukça zevk alacaksınız. Call of duty serisi artık heroes versiyonuyla cep telefonunuzda. Call of duty savaş oyununu ücretsiz olarak cep telefonlarınızda oynayabilirsiniz.

cod heroes android oyununu yükle

Bunun için öncelikli olan android işletim sistemi olacaktır. Aksiyon tarzında olan oyunda, özel harekat timiyle birlikte yepyeni uzay teknolojili silahlarınızla birlikte ordunuzu kurup düşmanlara savaş açacaksınız.

duslerkulup indirme linki (1)

https://my.pcloud.com/publink/show?code=XZDxw1ZKEiGgJdrxeJcLszm8HTYn83QKzD7

Duslerkulup

Duslerkulup olarak 2010 Nisan ayından itibaren yayın hayatımıza başlamış bulunmaktayız.Güvenirliği, kaliteyi, tarafsızlığı, eşitçiliği vizyonumuz olarak belirledik ve bundan şaşmadık.Günümüzün ihtiyaçlarını belirleyip en uygun şekilde sunmaya başladık ve kısa sürede popülitemizi yükselttik ve yükseltmeye devam edeğiz. :)

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu
<?php bloginfo('name'); ?> <?php wp_title(); ?>