Oyun Dünyası

Call Of Duty Black Ops 2 D3dx9_43.dll Sorunun Kesin Çözümü

d3dx9_43.dll sorunu

Düşler kulüp  okuyucularımız,  birçok oyun oynarken aldığımız hatalardan biri olan d3dx9_43.dll hatasının nasıl çözüleceğini kısaca anlatacağım.Oyunların kurulumunun ardından oyunları açarken sistem dosylarının eksikliği nedeniyle aldığımız bir hatadır.Özellikle Call of Duty Black Ops sürümlerinde bu hatayı sıkça almaktayız.Genelde alınan hata ismi şudur:

“BlackOps.exe – Sistem Hatası” “Program, D3DX9_43.dll bilgisayarınızda eksik olduğundan başlayamıyor. Bu sorunu çözmek için programı yeniden yüklemeyi deneyin.” diye bir sorun ile karşılaşıyoruz.

Çözümü ise çok basittir.Aşağıda vermiş olduğum linkteki küçük boyutlu dosyayı bilgisayarınıza inidirip rar şifresini www.duslerkulup.com olarak girdikten sonra Bilgisayarım -> Yerel Disk C -> Windows -> System32 klasörünün içine atmanız yeterlidir.

İndirme linki: http://turbobit.net/jy4oe9jd2cvt.html

Rar şifresi: www.duslerkulup.com

Duslerkulup

Duslerkulup olarak 2010 Nisan ayından itibaren yayın hayatımıza başlamış bulunmaktayız.Güvenirliği, kaliteyi, tarafsızlığı, eşitçiliği vizyonumuz olarak belirledik ve bundan şaşmadık.Günümüzün ihtiyaçlarını belirleyip en uygun şekilde sunmaya başladık ve kısa sürede popülitemizi yükselttik ve yükseltmeye devam edeğiz. :)

İlgili Makaleler

2 Yorum

    1. @demhat gümüşlü bu hata hem bilgisyardan hemde oyundan kaynaklı olabilir.Daha net ifade ile bu dosyanın bilgisayarda bulunmamasından dolayıdır.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu
<?php bloginfo('name'); ?> <?php wp_title(); ?>