Dinimiz İslam

Büyülerin ve Şeytanın Şerrinden Korunma Duası

büyülerden korunmak için okunacak dua

Nazar, büyü, kötü his bazı insanları kötü etkilemektedir. Yani kişilerin yaşantılarında bu durumlar yaşanmaz hale bile getirebilmektedir. Büyülerin ve şeytanın şerrinden korunmak için okunacak dualar şöyledir:

Nazar, Büyülerin ve Şeytanın Şerrinden Korunma Duası

Arapça Okunuşu:

Allâhumme e’izni min cevris-sultani ve keydiş-şeytani ve asarâtil-lisâni ve hasedil cirâni ve takallübil a’yâni ve mimmen hasede ve şemme akade. Yâ men yuibbus-sabirin. Ya men yuhibbut-tevvâbin. Yâ men yuhibbül- mütetahhirin. Yâ men yuhibbül- muhsinin.

Türkçe Anlamı:

Allah’ım, büyüklerin zulmünden, şeytanın hilesinden, dilin hatasından komşuların hasedinden, gözlerin hırçınından, hased edenin hasedinden ve çirkin hissedenlerin hislerinden Sana sığınırım.Ey sabredenleri, tevbe edenleri, tertemiz olanları ve iyilik yapanları seven Allah’ım.

 

Duslerkulup

Duslerkulup olarak 2010 Nisan ayından itibaren yayın hayatımıza başlamış bulunmaktayız.Güvenirliği, kaliteyi, tarafsızlığı, eşitçiliği vizyonumuz olarak belirledik ve bundan şaşmadık.Günümüzün ihtiyaçlarını belirleyip en uygun şekilde sunmaya başladık ve kısa sürede popülitemizi yükselttik ve yükseltmeye devam edeğiz. :)

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu
<?php bloginfo('name'); ?> <?php wp_title(); ?>