Eğlence, Moda, Yaşam

Büşra Yılmaz – Ölüme Fısıldayan Adam e-Kitabını Oku İndir

büşra yılmaz ölüme fısıldayan adam

Saygıdeğer okuyucularımız, bugün sizlere Epsilon Yayınlarının 2016 baskısıyla piyasaya çıkan Büşra Yılmaz – Ölüme Fısıldayan Adam isimli kitabını pdf olarak sunacağız. Pdf formatında olan büşra yılmaz ölüme fısıldayan adam e-kitabı ücretsiz olarak okuyabileceksiniz. Son zamanların çok satan kitapları arasında yer almaya başlayan Ölüme Fısıldayan Adam isimli kitabın yazarı son zamanlara dalgasını genişletmeye başladı. Büşra Yılmaz kitaplarında etkileyici ve epik anlatım dili izlemektedir. Büşra yılmazın kitap okur kitlesi kendisini alıp götürmesi yönüyle ayrı bir neşeliyat vermektedir. Ölüme fısıldayan adam e kitabı vasıtasıyla ücretsiz olarak cep telefon bilgisayar tablet ortamlarınızda rahatlıkla açabilir okuyabilirsiniz. Nerede olursanız olun kitabınızdan faydalanabileceksiniz.

büşra yılmaz ölüme fısıldayan adam

Büşra Yılmaz – Ölüme Fısıldayan Adam Kitabından bir bölüm:

“Yanmış kibrit çöplerini âdeti olduğu gibi mumların altına koyup üzerlerine erimiş mum döktü.

Sanki yanan kibrit çöpleri bizdik, mum dipleri de mezarımız… Kibrit çöpü mezarlığı, bizim gibi kırık ve kaybedenler için ne güzel bir benzetmeydi… Yana yana yaşa, yanarak öl ve öldükten sonra da yanmaya devam et. Yanmak tüm varoluşunu tanımlıyormuş gibi…”

Geçmişindeki acıların küllerinden doğmuş, zeki bir dolandırıcı…
Arı kovanına giren kelebek.
Yaşamadığı için ölmeyi bile beceremeyen, hayata küskün bir kız…
Sudan korkan balık.
Tanrı’nın birbirlerinde çare bulmaları için bir araya getirdiği iki kişi.
Peki ya, bir gün ömrü olan bir kelebek yarına aşık olursa ne olacak?

Duslerkulup

Duslerkulup olarak 2010 Nisan ayından itibaren yayın hayatımıza başlamış bulunmaktayız.Güvenirliği, kaliteyi, tarafsızlığı, eşitçiliği vizyonumuz olarak belirledik ve bundan şaşmadık.Günümüzün ihtiyaçlarını belirleyip en uygun şekilde sunmaya başladık ve kısa sürede popülitemizi yükselttik ve yükseltmeye devam edeğiz. :)

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu
<?php bloginfo('name'); ?> <?php wp_title(); ?>