Oyun Dünyası

Bus Simülatör 2016 Oyununu Bilgisayarına Full Türkçe İndir

bus simülatör 2016 oyununu indir

Merhabalar değerli okuyucularımız, bugün sizlere Bus Simülatör 2016 oyununu sunacağız. Bu oyunu bilmeyenler için tekrarda açıklamakta fayda var. Bus simülatör oyununda şehir içinde yolcu taşımakta görevli olan bir şoförsünüz. Durak durak gezip yolcuları alıp bir sonraki varış noktasına varıp bu şekilde devam etmelisiniz.

otobüs oyunu 2016 full türkçe indir

Oldukça gerçekçi grafiklere sahip olan Bus Simülatör 2016 oyununu indirerek gerçekçi şehir içi otobüs sürme zevkine varacaksınız. MAN gibi şirketler tarafından lisnslanmış 6 gerçekçi şehir otobüsünün birinin kontrolünü üstlenecek ve yolcularını şehrin 5 gerçekçi bölgesine taşıyacaksınız.

bus simülatör 2016 oyununu full indir

Oyun içinde çeşitli çeşitli otobüsler bulunmaktadır. Ve bu otobüsler ile yolcu taşıma zevki yaşayacaksınız. Sistem gereksinimi olarak çok fazla bir alt yapı gerekmemektedir. Ayrıca Otobüs sürme simülasyon oyununda yolculardan alacağınız kazançlar sayesinde yepyeni araç geliştirmeleri yapabileceksiniz.

bus simülatör oyununu bilgisayarına yüksek hızda indir

Duslerkulup

Duslerkulup olarak 2010 Nisan ayından itibaren yayın hayatımıza başlamış bulunmaktayız.Güvenirliği, kaliteyi, tarafsızlığı, eşitçiliği vizyonumuz olarak belirledik ve bundan şaşmadık.Günümüzün ihtiyaçlarını belirleyip en uygun şekilde sunmaya başladık ve kısa sürede popülitemizi yükselttik ve yükseltmeye devam edeğiz. :)

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu
<?php bloginfo('name'); ?> <?php wp_title(); ?>