Program, Yazılım, Donanım

BurninTest 8.1 Bilgisayar Arıza Tespit Programını İndir

burninTest 8.1 bilgisayar arıza tespit programı indir

Sevgili düşler kulübü okuyucularımız, bugün sizlere PassMark BurninTest Pro 8.1 programını sunacağım. Bilgisayar arıza tespit programı olan PassMark’ı sitemizden tek link olarak indirebilirsiniz. Programın amacı bilgisayarınızdaki tüm hataları tek tek aramanız veya tespit etmenize gerek kalmadan sistem tarafından otomatik olarak bulmaktadır. Sisteminizi detaylı olarak taramaktadır. Sonuçları sisteme kaydederek sorunların nedenlerini size aktarır.

burninTest 8.1 arıza programı

Sistemde herhangi bir arıza varmı yokmu diye artık kasanızı açmaya gerek kalmayacak. Yapmanız gereken şey Pass mark yazılımını yükleyerek arıza tespiti yapma işlemini başlatmak olacaktır. Sistemdeki arızaları, donanımsal sorunları program size sunacaktır. Detaylı olarak sorunun neyden kaynaklandığını rahatlıkla görebileceksiniz. PassMark BurninTest 8.1 bilgisayar arıza tespit programı sizin için çok iyi bir yazılım olacaktır. Birçok işinizi kolaylaştıracaktır.

İndirme linki: http://www21.zippyshare.com/v/NIkC5hdb/file.html

Duslerkulup

Duslerkulup olarak 2010 Nisan ayından itibaren yayın hayatımıza başlamış bulunmaktayız.Güvenirliği, kaliteyi, tarafsızlığı, eşitçiliği vizyonumuz olarak belirledik ve bundan şaşmadık.Günümüzün ihtiyaçlarını belirleyip en uygun şekilde sunmaya başladık ve kısa sürede popülitemizi yükselttik ve yükseltmeye devam edeğiz. :)

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu
<?php bloginfo('name'); ?> <?php wp_title(); ?>