Askeri Konular

Bradley Zırhlı Muharabe Araçları Modifiye Ediliyor

bradley zırhlısı

 

ABD ordusu yetkilileri, 30 tonluk Bradley muharebe araçlarının ileri teknoloji algılayıcılar, bilgisayarlar ve silah sistemleriyle donatarak ömürlerini 2050′ye uzatacak.

BAE tarafından Yeni Nesil Muharebe Sistemleri (FCS – Future Combat Systems) ile donatılacak Bradley‘lerden 2012 yılına kadar Bradley A3B1, 2014 yılına kadar da Bradley A3B2 modifiye edilmiş olacak.Aralık ayında geliştirilmiş algılayıcı testlerini başarıyla geçen Bradley‘ler bir askeri kuruluş tarafından 27-29 Şubat tarihleri arasında gerçekleştirilen kış oyunlarında uzun menzilli gözlem ve hedefleme algılayıcılarını başarıyla kullandı ve yakınlarda uçan bir insansız hava
aracından da bilgi aldı.

“Üzerindeki FLIR sistemi algılayıcılarıyla hedefi belirleyen Bradley, bir Apache’ye Hellfire atması için koordinatları verebiliyor” diyen Bradley programının direktörü, yeni eklenen dış yakıt tanklarıyla birlikte Bradley‘lerin iç hacminin arttırıldığını söyledi.

Arka ve öne eklenen kamera podlarıyla 360 derece gece, gündüz, kızılötesi görüntülemenin de başarıyla sağlandığı belirtildi.

bradley zırhlı muharebe aracı

 

bradley muharebe aracı

duslerkulup2

Duslerkulup olarak 2010 Nisan ayından itibaren yayın hayatımıza başlamış bulunmaktayız.Güvenirliği, kaliteyi, tarafsızlığı, eşitçiliği vizyonumuz olarak belirledik ve bundan şaşmadık.Günümüzün ihtiyaçlarını belirleyip en uygun şekilde sunmaya başladık ve kısa sürede popülitemizi yükselttik ve yükseltmeye devam edeğiz. :)

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Göz Atın
Kapalı
Başa dön tuşu
<?php bloginfo('name'); ?> <?php wp_title(); ?>