Sinema ve Tiyatro

Borsaya Saldırı 2013 Filmini Türkçe Dublajlı 720p İzle

borsaya saldırı filmini türkçe full indir

Değerli duslerkulup.com okuyucularımız, bugün sizlere 2013 yılında vizyona girmiş olan yabancı yapımlı Borsaya Saldırı filmini sunacağım. Filmin yönetmenliğini birçok esere imza atan Uwe Boll yapmaktadır. Dram, suç, gerilim üzerine olan filmin oldukça takipçisi olacak gibi görünüyor. Oyuncu kadrosunda ise Dominic Purcell,  Natassia Malthe,  Edward Furlong,  Eric Roberts,  Keith David gibi usta isimler bulunmaktadır.

borsaya saldırı filmini türkçe dublajlı full indir

Filmin ana temasında Jim isimli başrol oyuncusunun maceraları geçmektedir. Jim karısı ile birlikte normal vatandaşlar gibi New York’ ta yaşamaktadır. Ekonomik kriz yaşanmasıyla  birlikte tüm varlığını kaybetmektedir. Karısınında elinden gitmesiyle birlikte hayatını mahveden kişileri teker teker cezalandırmaya karar verir. Soluksuz olarak izleyebileceğiniz suç, gerilim filmi. Borsaya Saldırı (Bailout: The Age of Greet) filmini türkçe dublajlı 720 piksel izleyebilirsiniz veya yüksek çözünürlük hd olarak tek link indirebilirsiniz.

yabancı yapımlı borsaya saldırı filmini 720p izle

Borsaya Saldırı 2013 filmini 720p izle

Bailout: The Age of Greet – Borsaya Saldırı filmini tek link indir:

http://turbobit.net/edvddta2q3sd.html

Duslerkulup

Duslerkulup olarak 2010 Nisan ayından itibaren yayın hayatımıza başlamış bulunmaktayız.Güvenirliği, kaliteyi, tarafsızlığı, eşitçiliği vizyonumuz olarak belirledik ve bundan şaşmadık.Günümüzün ihtiyaçlarını belirleyip en uygun şekilde sunmaya başladık ve kısa sürede popülitemizi yükselttik ve yükseltmeye devam edeğiz. :)

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu
<?php bloginfo('name'); ?> <?php wp_title(); ?>