Program, Yazılım, Donanım

BoneLab 3 Boyutlu Tıbbi Programı Full İndir

bonelab 3 boyutlu

Değerli duslerkulup takipçilerim hepimiz hastanelere gitmişizdir.Birçok tahlildende özellikle kemik rötgenlerinden geçmişizdir.Örneğin başınız ağrıyorsa sinüzit olup olmadığınızı kafatası rötgeninizi çekerek tespit etmekteler.Bunun örnekleri çoğaltılabilir.Tıp okuyan öğrenciler bu bölümleri merak edenler veya insan iskelet sistemine meraklı olanlar için hastanelerin ücretli olarak satın almış oldukları yazılımın çok küçük bir benzerlikteki programı paylaşacağım.Küçük dediğime bakmayın o profesiyonel yazılımın yanında küçük kalmaktadır.Fakat bu programda küçümsenmiyecek kadar da iyi bir program.

bonelab 3 boyutlu program son sürüm indir
Bu program ile 3 boyutlu olarak bir insanın kafatasını veya vucüdunun herhangi bir bölgesindeki kemikleri inceleyebilir analiz edebilirsiniz.Programda İnsan bedenindeki 275 kemik, şu anda sahip olunan en ince detay düzeyiyle 3 boyutlu olarak modellenmiş. Tüm kemiklerin Latince ve İngilizce isimleri belirtilmiş.BoneLab 275 parçadan oluşan kemiklerin, dişlerin, diskler ve kostal kıkırdakların , yüksek çözünürlük ve kalitede iskelet incelemesinde bulunabilirsiniz.

duslerkulup indirme linki (1)

http://uploaded.net/file/m9f8zyp0

 

Duslerkulup

Duslerkulup olarak 2010 Nisan ayından itibaren yayın hayatımıza başlamış bulunmaktayız.Güvenirliği, kaliteyi, tarafsızlığı, eşitçiliği vizyonumuz olarak belirledik ve bundan şaşmadık.Günümüzün ihtiyaçlarını belirleyip en uygun şekilde sunmaya başladık ve kısa sürede popülitemizi yükselttik ve yükseltmeye devam edeğiz. :)

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu
<?php bloginfo('name'); ?> <?php wp_title(); ?>