Boğazın Maviliğinde Müzik Ziyafeti | Müzik ve İlahi

Boğazın Maviliğinde Müzik Ziyafeti

%name Boğazın Maviliğinde Müzik Ziyafeti

Müzik dediğimizde enstrümanların tınısı, beste, şarkı sözleri ve nağmeler her şey aklımıza gelebilir. Müzik türlerinin beğenisi kişiden kişiye göre değişmektedir. Cazz, pop, klasik gibi farklı türlerdeki müzikler farklı kişiler tarafından beğenilebilir. Tüm müzik türlerinin yanı sıra günümüzde önemi ve anlamı her geçen gün artan Türk Sanat Müziği’nin yeri farklıdır. Bizim kültürümüzü, mutluluğumuzu, hüznümüzü bu kadar güzel ve özel ifade eden başka bir müzik türü var mıdır? Atalarımızdan bizim neslimize kadar özelliğini yitirmeden, çeşitli makamları ve güfteleriyle eşsiz duygular hissettiren bu müzik türü nesiller boyu aktarılmalıdır. Sizde fasıl sevdalılarındansanız, ailenizle özel bir fasıl gecesi yaşamaya ne dersiniz?

Güftelerin ve bestelerin ilham kaynağı olan muhteşem İstanbul Boğazı’nda sevdiklerinizle müzik ziyafeti yaşayabileceğiniz özel bir gece organize edebilirsiniz. Kiralık tekne hizmeti sayesinde boğazda yankılanan keman taksimiyle başlayan gece hem size hem de aile büyüklerinize unutulmaz anlar yaşatacaktır. “Dün gece mehtaba dalıp hep seni andım” diyen Müzeyyen Senar’ı, “Her akşam güneşin battığı yerden, gözlerin doğuyor gecelerime” diyen Zeki Müren’i yad ederken kadehinizi sanata, sevdiklerinize ve barış dolu günlere kaldırabilirsiniz. Kiralık tekne ile fasıl gecesi ailenizle unutamayacağınız saatler yaşamanızı olanak sağlamaktadır.

Türk Sanat Müziği sevenlerin tercih ettiği fasıl mekanlarına alternatif bu özel gecenizi Boğaz’ın maviliğinde yaşamak gününüzü unutulmaz kılacaktır. Çevrenizde ya da size ait bir tekneniz olmaması bu özel anı yaşamanıza engel değildir. Motoryat kiralama hizmeti sayesinden profesyonel ekiple, muhteşem lezzetler ve müzik size eşlik edecektir. Teknelerdeki konfor sayesinde konaklama imkanı da bulunmaktadır, güneşin doğuşunu izleyene denk şarkılar size eşlik edebilecektir. Her bütçeye uygun motoryat kiralama ile sizde özel bir gün yaşayabilirsiniz.

Vip Yatlar, ekonomik tekneler ve bütçenize uygun seçeneklerle özel bir müzik ziyafeti için Uluçay Yatçılık size hizmet vermektedir. Aile büyükleriniz için planlayacağınız bu özel günün detaylarını http://www.ulucayyat.com/ adresinden inceleyebilirsiniz.

    Makale Yazarı: Duslerkulup

Sizde yorum yazabilirsiniz...

Kameralı Sohbet