Burç ve Rüya Tabirleri

Boğa Burcundaki Kadının Genel Özellikleri Nelerdir?

boğa burcundaki kadın
Boğa burcundaki kadının genel özellikleri:

Boğa burcu kadını çok tatlı, sevimli, çevresindekiler tarafından çok sevilen ve dost ortamlarda aranan bir tiptir. Güzel şeylere düşkündür.
Müzik dinlemeye ve sergilere gitmeye bayılır. Zaten müzisyenler ve ressamlar arasında çok Boğa vardır. Kendine güvenli bir kadındır Boğa kadını.

Hayatta karşısına çıkan her sorunu çözeceğini, her engeli aşacağını bilir. Arkadaşları da onun için çok önemlidir. Çok sayıda arkadaşı vardır ve inanılmaz bir enerjiyle hepsine zaman ayırmayı, onlarla ilgilenmeyi başarır. Tabii karşılığını da ister. Dostları için her türlü fedakârlığı göze alan Boğa kadınları onlardan da aynı biçimde karşılık görmek isterler.Yani sadakate önem verirler. Bir diğer özellikleri de derli toplu olmaları, temizliğe önem vermeleridir. Bir Boğa kadını kulübede yaşasa bile oraya yuva havası kazandırmayı başarır. 

Bu kadın sizi sevdiği, eğlenceli bulduğu ve kendisini mutlu edeceğinizi düşündüğü için sizinle ilgileniyor. Üstelik o kadar dürüst ki sizin onu herhangi bir biçimde üzebileceğinizi aklının ucundan bile geçirmiyor. Bu yüzden de kızgınlığı ve öfkesi derin oluyor. Bilirsiniz, sakin insanların duyguları kimi zaman patlama noktasına erişebilir. Size tavsiyemiz, bu burcun mensubu olan bir kadını üzmemek, yaralamamak için elinizden geleni yapmanız. Çünkü… bilirsiniz, Boğa’lar yaralandıkları zaman nasıl gözleri dönüyorsa Boğa burcu kadınlarının da öylesine gözleri dönebilir. Zaman zaman önlerine çıkan her şeyi kırıp geçmekten çekinmezler. Bu yüzden açık olun ve kazandığınız sevginin kıymetini bildiğinizi belli edin. Özetle, güvenilir biri olun ki aşkınız sorunsuz bir biçimde sürsün.

Boğa Kadınını Nasıl Etkilersiniz?

Olduğunuz gibi davranın, ona güzel sözler söyleyin, hoş parfümler alın, bol bol kültür sanat programı yapın, bonkör olun, güzel bir araba ve lüks bir ev alın, yanınızdan ayrılmayacaktır.Sevgilinizle birlikte özel kelimeler seçin. Bu, günlük sohbetinizde sık kullandığınız bir kelime olabilir. (Şekerim, tatlım benim, çikolata, kedi, vesaire.) O kelimeyi duyduğunuz her an, nerede ve kimlerle olursanız olun birbirinize bir biçimde dokunmayı kararlaştırın. Artık imkânların elverdiği doğrultuda. Yalnızsanız sonunda kendinizi yatak odasında da bulabilirsiniz. Ama diyelim ki resmi bir davettesiniz. O zaman gizlice kolunuza dokunan eli sizi nasıl heyecanlandıracak, düşünsenize.

Bu kadın dekoratif sanatlara bayılır. Ona küçük objeler, dantel örtüler armağan edebilirsiniz. tabii çiçek göndermekten sıkıldığınız zamanlarda. Çünkü sonuçta Boğa kadınının en sevdiği armağan çiçektir. orkideler, leylaklar, manolyalar… tabii çiçeklerin sergilenmesi için pahalı ve değerli vazolar da alabilirsiniz. En sevdiği kokuları da armağan edebilirsiniz. Bu kadın her tür parfüme bayılır. inci takılara da… Aslında Boğa kadını gerçek bir mücevher âşığıdır. taklit takılardan hoşlanmaz elbette. Her şey gerçek ve değerli olmalıdır. İpek fularlara, kaşmir süveterlere de hayır demez. Dantel iç çamaşırları onun en sevdiği oyuncaklarındandır. Özetle şöyle söyleyebiliriz. Boğa kadınını mutlu etmek kolay ama pahalıdır.

Duslerkulup

Duslerkulup olarak 2010 Nisan ayından itibaren yayın hayatımıza başlamış bulunmaktayız.Güvenirliği, kaliteyi, tarafsızlığı, eşitçiliği vizyonumuz olarak belirledik ve bundan şaşmadık.Günümüzün ihtiyaçlarını belirleyip en uygun şekilde sunmaya başladık ve kısa sürede popülitemizi yükselttik ve yükseltmeye devam edeğiz. :)

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu
<?php bloginfo('name'); ?> <?php wp_title(); ?>