Cep Telefonu ve Teknoloji

Bluetooth Kulaklıklar Cep Telefona Nasıl Tanıtılır?

Şuan bu makalemizi okuyorsanız eğer yeni bir bluetooth kulaklık aldınız anlamına geliyor. Hatta mobil cihazınıza bağlayamıyor da olabilirsiniz. 🙂 Aklınızdaki soruda şudur sanırım. Acaba bluetooth kulaklıklarımmı bozuk yoksa benmi bağlanamıyorum. Her ikiside olabilir. 😀 şaka bir yana öncelikle satın aldığınız veya uzun zamandır kullanmadığınız bluetooth kulaklığı 3-4 saat kadar sarja takınız.

bluetooth kulaklıklar cep telefona tanıtma

Daha sonra samsung veya iphone cihazınızın ayarlarına girerek bluetooth kısmını bulunuz. Aç kısmından aktive edebilirsiniz.  Kulaklığınız kapalı konumda olacak şekilde açma tuşuna 3 sn basılı tutun kulakiçi kısmında mavi ışığı görürseniz kulaklığınız açılmış aktiftir. bluetooth ara kısminda telefonunuzda arama yaparak cihazınıza bağlantı sağlayabilirsiniz.

Duslerkulup

Duslerkulup olarak 2010 Nisan ayından itibaren yayın hayatımıza başlamış bulunmaktayız.Güvenirliği, kaliteyi, tarafsızlığı, eşitçiliği vizyonumuz olarak belirledik ve bundan şaşmadık.Günümüzün ihtiyaçlarını belirleyip en uygun şekilde sunmaya başladık ve kısa sürede popülitemizi yükselttik ve yükseltmeye devam edeğiz. :)

İlgili Makaleler

Bir Yorum

  1. Detaylı bilgilendirme için teşekkür ederim. Ben de çevremde teknoloji bilen biri olarak tanındığım için, sürekli bluetooth kulaklık eşleştirme ile ilgili benden destek istiyorlardı. Artık onlara bu yazının linkini iletebilirim, teşekkürler.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu
<?php bloginfo('name'); ?> <?php wp_title(); ?>