Program, Yazılım, Donanım

BitDefender İnternet Security 2013 Full Türkçe İndir

bitdefender internet security 2013 full indir

Düşler kulüp takipçilerimiz size bugün BitDefender Internet Security 2013 programını paylaşacağım. BitDefender antivirüs programı sahip olduğu araçlar ile internet üzerinden gelebilecek her türlü saldırıya karşı önlem almaktadır. İnternette tehlikeli olarak en tehlikeli virüsler, truva atları, internet solucanları, casus yazılımlara karşı sistemi korurken, güvenlik duvarı ile bilgisayarınıza ağ üzerinden yapılan tüm giriş-çıkışları denetlemektedir.

bitdefender türkçe indir

Kendiliğinden güncellenme, 24 saat teknik destek, oyuncu kipi gibi ek özellikleri bulunmaktadır.Bilgisayar korsanları tarafında bilgisayar üzerinde gizlenmiş olan internette iken çalışan uygulamaları denetleme. Bilgisayarınıza ağ üzerinden yapılan tüm giriş ve çıkışları denetleme özelliği vardır.

İndirme linki: http://turbobit.net/w0ehejt5kf9c.html

Duslerkulup

Duslerkulup olarak 2010 Nisan ayından itibaren yayın hayatımıza başlamış bulunmaktayız.Güvenirliği, kaliteyi, tarafsızlığı, eşitçiliği vizyonumuz olarak belirledik ve bundan şaşmadık.Günümüzün ihtiyaçlarını belirleyip en uygun şekilde sunmaya başladık ve kısa sürede popülitemizi yükselttik ve yükseltmeye devam edeğiz. :)

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu
<?php bloginfo('name'); ?> <?php wp_title(); ?>